Григорій Петрович Козловський поділився секретами чемпіонства ФК “Рух”: “Ми не зупиняємося на своїх досягненнях”

ФК “Рух” U-19 другий сезон поспіль став чемпіоном України серед молодіжних команд.

У неділю, 28 травня, відбувся матч за футбольне чемпіонство серед молодіжних команд України. Лаври переможця дісталися львівському ФК “Рух” U-19, гравці якого у виїзному поєдинку з одеським “Чорноморцем” показали фантастичну командну гру.

Як зазначив почесний президент ФК “Рух”, відомий львівський бізнесмен і меценат Григорій Петрович Козловський, попередньо привітавши тренерський штаб і всіх гравців, “переможний маятник не повинен припиняти свого руху, а футбольний клуб “Рух” і надалі робитиме все, щоб прогресувати на шляху до найвищих цілей”.

Григорій Петрович Козловський, після тріумфу “жовто-чорних” на одеському полі поділився власними міркуваннями успіху ФК: “Хотів би сказати кілька слів про роботу нашої Академії (ФК “Рух”). Минулого року, коли ми стали чемпіонами, було багато розмов, мовляв, чемпіонат був неповноцінним, що це випадковість. Після цього в нас відбулася зміна поколінь – у нинішньому сезоні в команду прийшли нові гравці і ми знову стали чемпіонами України. Щоправда, вже в повноцінному чемпіонаті за тур до його завершення!”.

Григорій Петрович Козловський – почесний президент ФК “Рух”, львівський бізнесмен і меценат

“Рух” U-19 встановив унікальний рекорд, пройшовши серії в 40 матчів без поразок у Чемпіонаті України. У цьому сезоні “жовто-чорні” перемагали і “Динамо” U-19, і “Шахтар” U-19.

Академія “Руху”, створена з подачі та за підтримки Григорія Петровича Козловського, має висококласну інфраструктуру. Тут 24/7 працює необхідна інфраструктура для пошуку та підтримки футболістів, їхньої подальшої профпідготовки та всебічного розвитку. Почесний президент ФК “Рух” наголосив, що розвиток інфраструктури “постійно триває та вдосконалюється”.

Читайте також:  "Чтоб Путин не дергался" - что делает миноносец ВМС США в Черном море

“Ми не зупиняємося на своїх досягненнях. На нас знову чекає зміна поколінь. На нас знову чекає участь у Юнацькій лізі УЄФА. Попереду важкий шлях, але це дуже приємно, що він чемпіонський. Окреме й особливе спасибі хотів би висловити нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України й усім, хто щодня захищає нашу землю від російських загарбників. Ми віримо, що зовсім скоро наші герої подарують нам найголовнішу перемогу для України”, – підсумував Григорій Петрович Козловський.