Захистити електроніку від пошкодження внаслідок стрибків напруги допомагають джерела безперебійного живлення. Для серверної техніки необхідно встановлення джерел безперебійного живлення підвищеної потужності. Досить актуальним для встановлення в серверних є ДБЖ рекового типу, тобто для встановлення в стійку.

 Універсальний рековий ДБЖ APC Smart-UPS X 1000VA

Ця модель створена для найскладніших умов  користування, нестабільної роботи електромережі.

APC Smart-UPS — це лінійка ДБЖ з високою потужністю та гарним рівнем продуктивності, створені для використання в мережах передачі даних, медичних лабораторіях, промислових системах.

Ці пристрої, з підтримкою до 20 кВа, монтуються в стійку висотою 6U або трансформований підлоговий корпус. Вони здатні підтримувати роботу серверів, котрі відрізняються високим споживанням електроенергії.

Унікальний форм-фактор забезпечує відповідність стандартам у більшості сфер застосування. Потужні вбудовані зарядні пристрої дозволяють під’єднувати майже необмежену кількість відповідних батарей.

Надійне регулювання напруги та частоти струму, внутрішній обхідний ланцюг, компенсація коефіцієнта вхідної потужності — все це ДБЖ Smart-UPS.

APC Smart-UPS SRT 10000 ВА 230 В — потужна онлайн система

Це джерело безперебійного живлення відрізняється високою щільністю напруги, подвійним перетворенням енергії

  • основні переваги:
  • можливість холодного старту;
  • сумісність із генераторами;
  • забезпечення обладнання чистим, синусоїдальним живленням при роботі від генератора;
  • корекція коефіцієнта потужності на вході;
  • скорочення витрат на встановлення, за рахунок застосування генераторів меншої потужності;
  • багаторазовий автоматичний вимикач;
  • проста процедура відновлення після перевантаження, міняти плавкий запобіжник не потрібно;
  • регулювання частоти й напруги — підвищення експлуатаційної готовності, завдяки корекції відхилень частоти та напруги без використання батарей.

Eaton 9SX 5000i RT3U (9SX5KiRT) 5000 ВА — ДБЖ з широким діпазоном напруги

Це джерело безперебійного живлення відрізняється діапазоном напруги від 176 до 267, при 100% навантаження. Рівень ККД пристрою сягає 95% в режимі подвійного перетворення, до 98% в високоефективному режимі.

Читайте також:  Как выбрать качественную гидроизоляцию для пола?

Пристрій підтримує можливість гарячої заміни батареї з передньої панелі, без відєднання живлення. Технологія ABM подовжує термін експлуатації батарей, оптимізує процес їх підзаряджання.

Вимірювання споживання електроенергії можна контролювати за допомогою дисплея чи програмного забезпечення IntelligentPower.