Чи знаєте ви, як можна переміщувати близько трьох тисяч лотків за годину між різними рівнями логістичного центру, не використовуючи багато персоналу? Як можна акумулювати потрібний вантаж у заданому місці з метою його подальшої обробки та видачі клієнтам? Дуже просто — для цього вам знадобиться купити та встановити сучасні спіральні конвеєри. Це обладнання дозволяє безперервно переміщати вантажі та товари на потрібні рівні, а також поєднувати різні потоки з метою їхньої подальшої обробки.

Зазвичай спіральні конвеєри монтують на середніх та великих складах, які мають високу продуктивність. Вони можуть виконувати роль буферу, накопичуючи товари, що значно підвищує їхню ефективність та практичність. Подібне обладнання добре зарекомендувало себе в роботі — воно надійне, досить просте та функціональне.

UIgNz1CFcoZmWCfN4OUi4YF59mKGRqujar_itbrd7oa0qiGwwcgAc1EunCz-APs7PsFTu0QcvOVCYGhJKNnwo2cZFSlyLXTZOZXXo33z_4Fmn77UkQnU61ErUV_MegCGy7mSosrQgskp0Y7T9iaDzsXvDciEiRjpo4xYVHAxWhQ8fdxxKgSRO0sDuIr4Aw

Переваги конвеєрів

До плюсів спіральних конвеєрів відносяться:

  1. Можливість обробки до трьох тисяч товарів за одну годину. Це досить висока пропускна здатність, котра забезпечує безперервну роботу та відсутність вузьких місць.
  2. Можливість провести інтеграцію з іншим складським обладнанням та конвеєрами. Завдяки цьому модулі можна використовувати в будь-яких системах.
  3. Висока надійність. Спіральні конвеєри майже не потребують технічного обслуговування, розраховані на тривалу роботу. Вони можуть працювати в режимі 24/7 десятиліттями.

До переваг варто віднести й те, що це обладнання займає досить мало місця, тому його розташовують навіть на невеличких складах. Воно тихо працює (загальний рівень шуму не перевищує 65 дБ), отже, вашому персоналу не знадобляться засоби індивідуального захисту.

_YzXqtVxWmjYPEqL47sR6pgvbXs_WVUyQDaB_3sbpBqMWY_cTuEHMeChsV6Y2rMigYxL9ZxaGvwOEHwFNN6t6lFPNgQ90y0sXg_wKPye8cYNp2U3KEJvdtPzGpyhVhD2-krWV8Vffrt1RIjSFfCbA3fa0AFcLLuEUsgHnkwQuMgaW2SNH8c_sPtK6jPKeg

Різновиди конвеєрного обладнання

Існує декілька видів конвеєрів:

  1. SV. Це найбільш розповсюджений та універсальний варіант. Він оснащується однією чи двома стрічками, котрі можуть передавати товари на необхідну висоту.
  2. SVе. Це обладнання використовується для роботи з негабаритною продукцією. Воно має широку стрічку, тому може працювати з великими лотками чи коробками.
  3. SVо. Такий конвеєр підходить для роботи з товарами, котрі мають жорстке пакування та приблизно однакові розміри.
  4. SVs. Має вузьку робочу стрічку, тому його використовують для транспортування маленьких вантажів. Може мати як одну, так і декілька стрічок (до 6).
  5. AccuVeyor. Це рішення було розроблене для складів, на котрих необхідно проводити накопичення товарів. Обладнання займає мінімум місця, при цьому може акумулювати багато продукції. Здатне компенсувати зупинку інших ліній та працювати в різних зонах.
Читайте також:  Кирило Шевченко: як шахрай опинився в кріслі голови НБУ або спецоперація ОП

За допомогою цих модулів можна збудувати системи будь-якої складності.

Де замовити

Щоб купити якісне складське обладнання, вам потрібно звернутися до компанії Kapelou. Вона є лідером українського ринку, пропонує клієнтам вигідні умови співпраці. Зателефонувавши до компанії, ви отримаєте детальні консультації за всіма питаннями та зможете замовити потрібні системи.

Kapelou надає послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки. Вона має власну бригаду для оперативного реагування, а також здійснює швидку заміну деталей у разі зупинки вузлів або їхнього виходу з ладу. Компанія реалізує проєкти будь-якого рівня складності, використовуючи сучасні та надійні рішення.