У понеділок ввечері під час засідання народних депутатів БПП Світлану Заліщук і Мустафу Найєма виключили зі складу міжнародних делегацій.
Згідно з інформацією, ініціатором відкликання став Ігор Кононенко.
Формальним приводом стало членство депутатів в “ДемАльянсе”.
Ні Заліщук, ні Найєм не були присутні при розгляді цього питання.
Заліщук пояснила, що не прийшла на засідання, оскільки у неї була призначена зустріч.
Згодом депутат повідомила, що з делегації також виключили Наталію Новак.
“Причина – нібито тому, що ми з Мустафою “члени іншої партії”. Тобто “ДемАльянс”. Наталія Новак – член “Хвилі”. Хоча насправді такої партії поки не зареєстровано”,
– сказала Заліщук.
“Разом з тим рішення вийшло якесь вибіркове. На сайті парламенту легко перевірити, що великий міжнародник і лідер простих людей Каплін – член делегації в ПА ГУАМ, обраний за квотою БПП. А член партії “Народний Рух” Віктор Кривенко входить від БПП у Виконавчий комітет Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі”,
– додала вона.
Як відомо, Заліщук була заступником члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи, а Найєм – членом Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.
Читайте також:
Прокуратура опровергла очередной вброс зрадофилов
Военнослужащие ССО Вооруженных сил Украины испытали новые парашюты
У Чонгара строят телебашню, которая поздравит крымчан з українським Новим роком-2017 (ФОТО)
Отелям и ресторанам не дадут крутить раша-ТВ (список)
Час розплати для Єфремова. Екс-очiльник фракцiї Партiї регiонiв цього разу не уникне покарання.
