Ігор Молоток - головний кошторис країни на 2019 рік ухвалено! В цілому бюджет збалансований та реальний до виконання.

“Сьогодні вранці фінішував складний та напружений бюджетний марафон – головний кошторис країни на 2019 рік ухвалено! В цілому бюджет збалансований та реальний до виконання.” – пише Ігор Молоток народний депутат України

Передбачені кошти на підвищення соціальних стандартів, збільшено видатки на армію, освіту та медицину. Вдячний колегам за те, що нам вдалося вберегти від вірної «смерті» коледжі та технікуми, фінансування яких Мінфін намагався перекласти на плечі міських бюджетів.

У наступному році 69 навчальних закладів, три з яких розташовані у моєму виборчому окрузі (хіміко-технологічний технікум ім. Івана Кожедуба у Шостці, політехнічний та індустріально-педагогічний технікуми Конотопського інституту СумДУ), будуть забезпечені коштами з держбюджету у повному обсязі. Пріоритетним напрямком роботи на наступний рік залишається ремонт доріг.

Обсяг коштів на їх реконструкцію і будівництво у новому бюджеті збільшено, тож вже можна говорити про те, що ремонт доріг, який було розпочато цьогоріч, у тому числі і на Сумщині, буде завершений. Щодо нових ремонтів, будемо радитись з громадськістю, з якої дороги починати в першу чергу, адже фінансування хоча і збільшено, та не в тих обсягах, як хотілось би! Отже, бюджетний марафон завершили, тепер починаємо працювати над виконанням запланованого.

Читайте також:  "Текстиль-Контакт" подозревают в сотрудничестве с террористами