Львівська прокуратура спільно з СБУ та поліцією провела обшук у керівника місцевого осередку проросійської організації “Український вибір” Олега Ростовцева.

Про це у п’ятницю, 23 листопада, повідомили на сторінці громадської ради при УСБУ Львівщини.

У повідомленні вказано, що обшук був санкціонованим у рамках розслідування фактів розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Громадська рада також зазначає, що підставою для обшуку стала діяльність Олега Ростовцева, який “на замовлення інформаційних агенцій Російської Федерації готує тенденційні статті антиукраїнського змісту“.

Зокрема, авторству Ростовцева, за повідомленням, належать тексти із такими заголовками, як “Гнилые корни русофобии в Украине. Ненависть к России: анализ и вывод журналиста Олега Ростовцева“, “За убийством Шеремета видны уши бандеровских “ослов” та ін.

Водночас у повідомленні не вказано, коли та де відбувся обшук.

“Як стверджують наші джерела у правоохоронних структурах, висновок експертів однозначний — ознаки розпалювання міжнаціональної нетерпимості і ворожнечі у антиукраїнських статтях Ростовцева є. А результати обшуку підтверджують його авторство”, –  розповіли у громадській раді при УСБУ Львівської області.

До слова, лідером руху “Український вибір” є кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук.

Читайте також:  Путин устраняет своих врагов? В Киеве обнаружен мертвым журналист Александр Щетинин