Сьогодні жителі Конотопа вимагали усунення міського голови із займаної посади. Причина вимоги – відсутність позитивних зрушень у розвитку міста, соціальні проблеми що накопичилися  і корупційні дії мера Семеніхіна.

Сотні місцевих жителів зібралися сьогодні біля будівлі Конотопської міської ради.

Протестувальники встановили сміттєвий бак з явним натяком, що туди скоро потрапить Семеніхін

Проте місцевих жителів і АТОвців, які прийшли висловити своє невдоволення його діями А. Семеніхін обізвав «бунтом ригів».

Люди хотіли люстрації мера і його від ставки, але “свободівець” зайняв дуже зручну позицію, якщо ти проти мене і мого режиму (свавілля на посаді мера) значить ти або «тітушка», або «російський агент» або «риг» – що є традиційними маніпулятивними відмовками для псевдонаціоналістів і популістів таких як Семеніхін.

Жителі і виборці А.Семеніхіна втомилися від його показної діяльності.

Краще б вирішував проблеми міста, а не вів прямі ефіри і стрім як 13 річна дівчинка-підліток, ведуча свій блог або інтернет-щоденник – заявляли протестувальники.

Як повідомили учасники протесту – четвертий рік свавілля А. Семеніхіна по відношенню до своїх виборців і жителям міста Конотоп вже досяг крайньої точки.

Скільки можна це терпіти і ховатися? Боятися висловити свою думку? Чотири роки про Конотоп чує вся Україна і не може зрозуміти, чому там постійно твориться незрозуміло-що.

Як кажуть протестуючи – выдповідь на це питання проста – всьому виною А.Семенінін. Може пора щось змінити і зробити життя в Конотопі краще. Що б про Конотоп писали як про місто, в якому все робиться для людей і ставили в приклад всій Україні.

А це зробити не так вже й складно, потрібно просто позбутися одіозного керівника.

Читайте також:  Закон про Нацбезпеку: Що Порошенко пропонує змінити в армії та обороні

Місцеві АТОвці і жителі міста принесли сміттєвий бак і хотіли вкинути туди Семеніхіна, але він сховався за спинами поліцейських, і зробити це не вдалося.

Проте один з учасників протесту кинув яйце і потрапив Семеніхіну в голову.