Четверо депутатів увійшли до складу групи “Партія “За майбутнє”
Народні депутати Сергій Рудик, Ігор Молоток, Сергій Лабазюк і Антон Поляков увійшли до складу депутатської групи “Партія “За майбутнє”.
Про це оголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час ранкового засідання парламенту у вівторок, 30 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Згідно з поданою заявою та відповідно до частини 3 статті 60 Регламенту Верховної Ради України, повідомляю про входження народного депутата України Рудика Сергія Ярославовича, Молотка Ігоря Федеровича, Лабазюка Сергія Петровича і Полякова Антона Едуардовича до складу депутатської групи “Партія “За майбутнє”, – сказав Разумков.
Читайте також:
ТЕПЕРЬ С УПРАВЛЯЕМЫМИ РАКЕТАМИ. КАК В УКРАИНЕ УЛУЧШАЮТ ПАРК СОВЕТСКОЙ БОЕВОЙ АВИАЦИИ
Партія Пальчевського, якою заклеїли борди по всій країні, задекларувала ноутбук, стіл і два стільці
Китай нанес новый удар по торговле с Россией
Работа С-300ПТ украинского ПВО - сбит беспилотник крылатая ракета Х-59МК и противорадиолокационная р...
«Засекреченные потери» спецназа ГРУ РФ - расследование InformNapalm
