Обвинувачені у викраденні і тортурах активістів Луценка і Вербицького вийшли на свободу. Суд не продовжив запобіжний захід Івану Новотному та Сергію Мисливому.

Про це повідомляє akcenty.life з посиланням на Facebook журналістка Ольги Худецької.

“Чуда поки не сталося, обидва вийшли”, – написала вона.

Журналістка нагадала, що обидва обвинувачених тривалий час перебували в розшуку і були затримані тільки в березні 2020 року. Продовжити їм запобіжний захід не змогли, оскільки судді Білоцерківського суду, які розглядають справу про викрадення Луценка і Вербицького, “вирішили дружно сходити у відпустку”.

Худецька уточнила, що Новотний вийшов із СІЗО о 00:01 неділі, відразу ж після закінчення терміну дії запобіжного заходу. Мисливому оголосили нову підозру: слідство отримало інформацію про те, що він може бути не тільки виконавцем, а й організатором злочину. Вночі підозрюваному почали обирати запобіжний захід у Печерському суді, але потім у засіданні оголошено перерву до 10:00 ранку.

“Я нагадаю, що один “Беркут” цього тижня вже заспівав. Тому вихід “тітушок”, яких так довго шукали і ледве знайшли, – це така історія. Окремо така історія – це синхронні виходи суддів на лікарняний для провертання такої схеми”, – написала журналістка.

Читайте також:  "Канонічекоє" фіаско