Незважаючи на застарілі форми управління, жорсткі умови перманентної економічної кризи та неоголошеної війни на сході України працівники підприємств ДК “Укроборонпрому” поступово збільшують обсяги виробництва.

За результатами роботи 9 місяців 2016 року ПАТ “НВО “Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського”, державним пакетом акцій у статутному капіталі якого володіє ДК “Укроборонпром”, досягнуто виконання дохідної частини на рівні 123,6% до планових завдань, що в 4 рази перевищило показники аналогічного періоду минулого року.

ПАТ “НВО “Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського” представляє собою єдиний конструкторсько-технологічний і виробничий комплекс і володіє високим рівнем оснащеності з виробництва електро-механічних приладів і систем управління мінно-торпедно-ракетної зброї, бронетанкової техніки, космічних апаратів та морських навігаційних комплексів.

За результатами Звіту про виконання фінансово плану Товариства за 9 місяців перевиконано: чистий прибуток – 157%; валовий дохід – 107,6%; фінансовий результат від операційної діяльності – 140%.

“При цьому з початку 2016 року підприємством сплачено податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів всіх рівнів на суму 43 336 тис. грн., що в перерахунку на 1 працюючого становить 97,8 тис. грн.”, – повідомив керівник підприємства Сергій Маляров. Додавши, що прискорення темпів виконання зобов’язань за укладеними Контрактами та прибутковість – головні досягнення роботи Товариства.

5411_p_11_img_0001

“Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського” спеціалізується на виготовленні сучасних електронних приладів для керування військовою технікою та озброєнням. Саме у цехах цього заводу виготовляються системи стабілізації , які встановлюються в системах управління вогнем бойових модулів “Шквал”, “Штурм” і “Парус” українських БТРів та БМП.

Освоєною новинкою виробництва є приладовий комплекс стабілізатора озброєння (КС озброєння) легкої броньованої техніки СВУ-500 у різних варіантах виконання для різних типів легкої броньованої техніки (СВУ-500, СВУ-500-01, СВУ-500-3Ц, СВУ-500-4Ц, СВУ-500-4Ц-01, СВУ-500-10Р, СВУ-500-3Ц-01), призначений для стабілізованого наведення і супроводу в горизонтальній та вертикальній площинах наземних, повітряних і надводних цілей для ефективної стрільби з місця, на ходу і на плаву.

Читайте також:  Створено симулятор для тренування пілотів вертольоту МІ-24ПУ1 на замовленням АТ «Мотор Січ» в інтересах Міністерства оборони України.

Завдяки використанню цих стабілізаторів, українська бронетехніка має можливість за лічені секунди відкривати точний вогонь навіть під час руху. Окрім того, оборонне підприємство виробляє електронні системи для торпедного та ракетного озброєння.

Розробки ПАТ “НВО “Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського” дозволили замінити комплекси такого призначення, які вироблялися за радянських часів на Ковровському електромеханічному заводі в Російській Федерації й безнадійно застаріли не лише за своєю конструкцією та елементною базою, але й, передусім, за своїми тактико-технічними характеристиками.

В українських розробках застосовано нові перспективні компоненти елементної бази та датчики інформації. Тож за тактичними характеристиками нові приладові КС поліпшують бойові можливості легкої броньованої техніки за рахунок точнішого наведення на ціль і стабілізації, а також полегшення управління блоком озброєння, адже комплекси є простими в експлуатації та обслуговуванні. Понад те, вони можуть застосовуватися не лише у військовій, але й у цивільній галузях – наприклад, у пересувних лабораторіях різного призначення.

Крім того, завдяки використанню компонентів і вузлів, які здебільшого вироблено в Україні, впровадження нових приладових КС у виробництво і постановка їх на озброєння дозволила мінімізувати закордонні постачання відповідних складників. Вартість такої техніки є у два з половиною рази меншою за вартість закордонних аналогів при вдвічі кращих ТТХ. Варто зауважити, що на момент, коли готувався цей матеріал, у зоні АТО вже використовувалося понад 100 нових комплексів стабілізаторів озброєння на БТР-4.

dkcdgma

milnavigator.com