До кінця цього року київське ТОВ «НПК «Техімпекс» планує представити дослідний зразок БТР «Варан». Про це повідомив засновник компанії Євген Ващілін.

За словами Є.Ващіліна, компанія планує до кінця року закінчити роботу над технічною документацією і дослідним зразком бронетранспортера.

«За цей рік ми розробили десь 70% конструкторської документації. Це дуже важливо тому, що показувати без конструкторської документації дослідний або готовий зразок, не має сенсу. До зими ми плануємо повністю закінчити пакет конструкторської документації на «Варан» і паралельно зробити його дослідний зразок. І якщо буде зацікавленість з боку силових структур, надамо його для державних випробувань», – зазначив Є.Ващілін.

v-ukraine-btr-70-prevratili-v-varana_4 varan-mrap

 

Довідка:

БТР «Варан» з колісною формулою 8х8 вперше був представлений на виставці «Зброя та Безпека-2015».

БТР оснащений дизельним двигуном Deutz потужністю 320 л. с., який розміщений праворуч від механіка і командира, а також автоматичною коробкою передач Allison.

Корпус БТР може забезпечити захист від куль калібру 7,62 мм, а в лобовій і кормовій проекції – від куль 12,7 мм. Також на «Варан» може бути встановлений комплекс активного захисту.

Відповідно до побажань замовника, на БТР можуть бути встановлені різні бойові модулі.

Що стосується застосування, то БТР «Варан» може виготовлятися в різних комплектаціях: машина управління, зв’язку, медична, а також ремонтно-евакуаційна.

З продукцією компанії «Техімпекс» можна буде ознайомитись на стенді 2-А31 під час ХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека–2016», яка відбудеться з 11 по 14 жовтня 2016 р. на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15).

defence-ua.com