Кличко про обшуки в КМДА: Хтось купу г***на наклав, а мене тикають носом

Мер Києва Віталій Кличко розповів про своє ставлення до обшуків, які недавно пройшли в КМДА, Київавтодорі і у підрядників Міськсвітла.

В ефірі телеканалу Україна 24, який належить олігарху Рінату Ахметову, він заявив, що те, що що обшуки проходили в один день – не випадково.

“Я вважаю, що це з метою провчити, вказати місце тощо. В один день – це не випадково. Ми постійно працюємо з правоохоронцями, і я можу сказати, ключова складова в моїй роботі – нульова толерантність до корупції. Мені дуже не подобається . У мене є авторитет, репутація, мені дуже неприємно, коли хтось купу г**на наклав, а мене тикають носом”, – сказав Кличко.

Він також незадоволений тим, як відбуваються обшуки.

“Ключове підприємство Києва – 40 обшуків. Але буває як: приходять правоохоронці і кажуть, вибачте, надайте такі-то документи, ми повинні їх вивчити – це одне питання. А яким чином це відбувається? Як у кращі авторитарні часи. Заходять…носом…до 4:00 не випускали працівників Київзему, там обшуки були. Сьогодні о 6:00 прийшли додому до головного архітектора Києва з обшуком”, – зазначив мер Києва.

Кличко підкреслив, що він не проти того щоб правоохоронці перевірили діяльність підприємств.

“Обов’язково, будь ласка, ми абсолютно відкриті, готові надати всі питання … Якщо хтось винен, то повинен відповідати за законом”, – додав він.