Міжнародні лідери вже давно стверджують, що Росія підтримує екологічні організації в Європі, щоб перешкодити країнам стати енергетично незалежними. В результаті вторгнення Росії в Україну країни по всьому світу починають уникати російської нафти, а відомі політики ставлять собі питання, наскільки близька Росія до екологічного руху. Про це розповідає Insight News Media.

Російська економіка програє від дешевої нафти.

Величезні запаси нафти і газу щорічно видобуваються та постачаються до європейських країн. Країни Центральної та Східної Європи майже повністю залежали від російського газу. А ці демонстрації йдуть на користь Росії, і вони організовуються саме в той час, коли вони відчайдушно потрібні РФ.

Дивно, але «екологи» почали проводити насильницькі кампанії після вторгнення РФ в Україну та прийняття Заходом жорстких санкцій. Москві навіть не потрібно напряму фінансувати ці рухи, але вона зробить все, щоб використати їхні демонстрації для просування власного порядку денного через пропагандистські телеканали та армію ботів у соціальних мережах.

Серія варварських нападів радикальних кліматичних активістів

Групи екологічних екстремістів здійснили низку акцій протесту, спрямованих проти творів мистецтва, напередодні глобальної конференції з питань зміни клімату COP27 в Єгипті. Олаф Шольц заявив, що активісти, які намагаються розв’язувати політичні питання, мають пам’ятати про те, що не можна наражати на небезпеку інших людей. За повідомленням Bild, швидка допомога не змогла доїхати до велосипедиста, якого збила бетономішалка у Берліні, через те, що учасники кліматичних протестів забарикадувалися на сусідній вулиці.

Кремль фінансує досліджувані екологічні організації з США

У 2014 році Комітет Сенату США з питань навколишнього середовища опублікував дослідження, як клуб мільярдерів та їхні фонди контролюють екологічний рух та Агентство з охорони навколишнього середовища Обами. Розкрито складну мережу «темних грошей» від закордонних інвестицій некомерційної організації Sea Change Foundation до екологічного руху США.

Читайте також:  Відійшов у вічність батько Героя України Василя Сліпака -

Комітет Палати представників Конгресу США опублікував у 2018 році доповідь, в якій детально описав, як підтримувані Росією організації об’єдналися з американськими екологічними групами для використання соціальних мереж з метою висунення аргументів проти видобутку нафти та природного газу.

Корисні ідіоти чи справжні активісти?

Ще кілька місяців тому ці групи були невідомі, а зараз вони потрапляють у заголовки новин своїми діями, які йдуть на користь Росії. Їх жорстокі напади на твори мистецтва в Європі нагадують про російську жорстокість в Україні під час війни, що триває. Але екологічні екстремісти більше не можуть представляти себе справедливими захисниками екологічної справедливості. Вони активізували свої атаки саме в той час, коли на російський енергетичний сектор були накладені більш жорсткі санкції.

Джерело: https://insightnews.media/putins-useful-idiots-how-european-climate-extremists-are-fuelling-russias-agenda/