У Чернігівській області пройшли навчальні збори підрозділів Сухопутних військ, на яких АвтоКрАЗ представив «лінійку» армійської техніки, включаючи найновіші модифікації. Військовим продемонстрували бронеавтомобіль КрАЗ Халк безкапотного компонування, а також автомобіль-цистерну для перевезення питної води до підрозділів на передовій на базі КрАЗ-5233 ВЕ і цілий ряд вже відомих моделей.


КрАЗ послідовно розробляє нову техніку в армійському виконанні, здатну виконувати завдання в умовах повного бездоріжжя. Одна із новітніх моделей – це 5-кубовий автомобіль-цистерна на шасі КрАЗ-5233ВЕ.

1480273813_44

Новинка дозволяє доставляти питну воду безпосередньо на позиції в зоні АТО, адже існуюча техніка у військах вже вичерпала свій ресурс. Крім того, бойовики спеціально полюють за автомобілями-водовозами, щоб знизити боєздатність підрозділів. КрАЗівська цистерна не тільки краще древніх МАЗів, КАМАЗів і ЗіЛів, але й уніфікована з прийнятим на озброєння модельним рядом.

1480273843_45

Також КрАЗ представив ізотермічний фургон на базі КрАЗ-5401 для доставки швидкопсувних продуктів. Розроблені і готові до виробництва паливозаправник КрАЗ, банно-пральний комплекс, автомайстерня і цілий ряд інших спецавтомобілів.

1480273766_47 1480273776_46

Військові ознайомилися з новинками вітчизняного виробника, висловили свої зауваження і спостереження. Такий діалог КрАЗа і офіцерів Сухопутних військ був корисний обом сторонам. Однак лише деякі командири інформували, що в їх частинах є на озброєнні нові КрАЗи. У більшості бригад або стара техніка часів СРСР, яка ледь пересувається, або техніка імпортного виробництва, яка вже почала виходити з ладу.