Що таке електронний квиток / онлайн-квиток?

Це проїзний документ, який купують на сайтах, у мобільних додатках. Немає необхідності друкувати квитки завдяки електронним квиткам. Іншими словами, електронні квитки чи авіаквитки онлайн замінили друковані. Ми рекомендуємо користуватись платіжним онлайн сервісом ibox.ua де можна швидко сплатити за проїзд онлайн за посиланням https://ibox.ua/bilety-i-puteshestviya. IBox – компанія, заснована в 2006 році, стала першою на ринку миттєвих платежів в Україні.
Зараз IВox це найбільш впізнавані і ТІЛЬКИ брендовані термінали, це ім’я яке пішло в народ – більшість платіжних терміналів називають Айбокс.

За допомоги онлайн сервісів продажу квитків та проїздних документів, пасажири та перевізник укладають договір за допомогою саме електронних квитків. Деталі квитків та проїздних документів пасажири захищені у базі даних компанії за допомогою шифрування. Пасажири можуть придбати квитки та онлайн і проходити контроль при посадці в транспорт тільки зі своїми документами під час посадки.

Як купити онлайн квиток?

Придбати проїздний документ на різні види транспорту онлайн досить просто. Електронні квитки можна придбати на сайті IВox  або у  мобільному додатку IВox. Єдине, що вам потрібно, це заповнити відповідні розділи та вибрати відповідний рейс, вказаний на сторінці, та завершити покупку, сплативши дебетовою або кредитною карткою. При покупці квитка через Інтернет потрібна інформація про дати, пункти призначення та прибуття, а також кількість людей для поїздки, а також особисті дані. Очікується, що всі пасажири введуть свої дані повністю та точно. Наприкінці процесу пасажири можуть отримати доступні квитки (проїздні документи, абонементи на проїзд). Таким чином, пасажирам не потрібно купувати квитки в касах, автоматах чи офісах.

Як забронювати квиток онлайн?

Мобільні програми або сайти дозволяють бронювати квитки онлайн. Пасажири можуть забронювати квитки на певний час, нічого не сплачуючи після введення необхідної інформації у відповідні розділи.

Читайте також:  У НАТО з’явився свій секс-символ - норвезький вікінг (ФОТО)

На цьому етапі пасажирам надається код і очікується, що вони збережуть цей код, щоб мати можливість продовжити процес у наступні дні.

Як отримати квиток, куплений онлайн?

Квитки або абонементи на проїзд, куплені онлайн, можна використовувати, роздрукувавши цифрові файли, надіслані електронною поштою.

Як роздрукувати онлайн-квиток?

Після покупки квитка або абонементи на проїзд онлайн можна завантажити та роздрукуйте квиток. Пасажири можуть знайти файли своїх електронних квитків у надісланому ним електронному листі. Пасажирам не потрібно пред’являти електронні квитки на контролі. Однак, рекомендується мати при собі роздруковану копію документа.