Лідер “Радикальної партії”, колишній народний депутат Олег Ляшко підробив лотерейний квиток, в якому він нібито виграв понад 500 тис. грн. Про це заявив голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков.

“НАЗК перевірило і встановило, що він підробив виграшний квиток. Нам підтвердили, що не було такого виграшного квитка. Було кримінальне провадження, він повинен був бути притягнутий до відповідальності, але Конституційний суд скасував цю статтю”, – розповів він.

За словами Новікова, у тому випадку, якщо НАПК встановить відсутність факту виграшу, це буде свідчити про наявність складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 Кримінального Кодексу (декларування недостовірної інформації).

Таким чином Олегу Ляшку може загрожувати покарання у вигляді штрафу від 3 до 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-85 тис. грн) або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин (до одного місяця), або обмеженням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, що згідно декларації, у 2017 році Олег Ляшко заробив понад 21 млн грн. З них близко 500 тис. грн він начебто виграв у лотерею.