Дивіться як все цікаво відбувається.

Кримінальна справа про державну зраду Медведчука відкрита генеральною прокуратурою ще при Порошенко. Чому її не розслідують?

Чому не відкриті справи по Козаку, Марченко? Рада нацбезпеки заявила про серйозний злочин, фінансування тероризму, а звинувачені пересуваються вільно. Можуть кататись де завгодно, вирішувати свої проблеми. При тому навіть не намагаються кудись тікати. Чи вам не здається це дуже дивним?

Про що це говорить? Про те що ніхто з тих на кого накладені «санкції» нічого не боїться. Тому що розуміють слабкість позиції Зеленського та компанії з юридичної сторони.

Чому Зеленський та ко не робить все грамотно та юридично правильно? А тому що мета всього цього «проекту» не захист державних інтересів, а спасіння рейтингу Зеленського та «Слуги народу», який катастрофічно обвалився. Потрібні гучні перемоги щоб піпл радів та славив Бубочку.

І саме Медведчук це дуже зручний в цьому плані об’єкт для атаки. Медведчук це максимально демонізований та токсичний персонаж, який не скриває своєї проросійської позиції. По замислу політтехнологів ОП, саме його мочилово буде схвалено більшою частиною суспільства за винятком особо упоротих ватопітеків. Що нібито суттєво збільшить рейтинг Зеленського.

Нажаль мало хто розуміє, що це мочилово не має ніякого юридичного підґрунтя. І не матиме.

По суті Зеленський та компанія дають всі козирі зараз в руки Медведчука. Який юридично розіб’є зараз всі ці так звані «санкції».

Ще цікавий момент. Озвучені причини санкцій накладених на Медведчука та компанію це поставки вугілля з ОРДЛО в РФ. Тобто по суті Медведчук краде українське вугілля та поставляє його в РФ. Питання в іншому. Річ у тім що це вугілля, вже вкрадене з ОРДЛО активно купують компанії Ахметова та Пінчука. Це хіба не фінансування тероризму?

Читайте також:  Андрій Садовий - типовий опортуніст та посіпака росіян (ВІДЕО)

Виходить Медведчук не фінансує терористів, а просто допомагає країні-агресору РФії красти українське вугілля. А ось саме Пінчук з Ахметовим безпосередньо купують у країни-агресора та фінансують тероризм. Чому їх не чіпають? Мабуть тому що, по перше – лячно, по друге договрнякі.

Ще варто згадати хто працював на ту схему якою зараз користується Медведчук, РФ, Ахметов та Пінчук. Я про «блокадників» – Костю Грішина (Семенченка) та громадянина РФ Єгорку Зіміна (Соболєва). Саме ці персонажі допомогли Медведчуку та Росії організувати схему з антрацитом з ОРДЛО.

Чому ж цих аферистів попрацювавших на РФ та Медведчука не чіпає РНБО? Відповідь – тому що то «патрійоти» і здійметься величезний «вій на болотах». Не вигідно для рейтингу Бубочки.

І ще питання, де санкції стосовно відвертих зрадників по яких є повна доказова база – Портнова та компанії? (Робота на Рапопорта та Суркова). Знову не вигідно, бо свої. Згадаємо що саме після приходу Зеленського до влади зрадник Портнов повернувся в Україну.

Ще напишу про фактор Льовочкіна-Бойко які борються в середині ОПЗЖ з Медведчуком-Рабіновічем. Я вже писав що Єрмак який “за мір” та Венедиктова яка любить призначати людей Медведчука на посади замів, мовчать як “риба об льод”. Ще з часу заборони каналів. Зате Міша Подоляк афільований з Льовочкіним активно та радісно виступає від імені ОП.

Це ще раз підтверджує “внутрішньовидову” боротьбу жаби та гадюки. В цей раз інтереси Львовчкіна та Зеленського по зменшенню впливу Медведчука зійшлися.

Отже висновок наступний. Політтехнологи Зелі вибрали найбільш токсичний об’єкт атака на якого дозволить підняти рейтинг президента. При тому ставка робиться саме на гучний розголос, а потім що буде вже не важливо. А буде однозначно відкат, бо юридичні позиції дуже слабі. І підсилювати їх (відкривати провадження та висувати підозри) ніхто не збирається. Але то вже друге питання, всі будуть клясти знову Медведчука та не згадають про початково слабкі юридичні позиції Зеленського. Піпл схаває, рейтинг підніметься.

Читайте також:  Андрей Биба (БРСМ). Почему власть не хочет добиваться экстрадиции спонсора партии Шария, а его сеть продолжает работать в Украине?

Ігор Савчук