Михайло Хорошевський, Михаил Хорошевский

Вже скоро в Україні відбудуться місцеві вибори. Вибори того, хто буде представником наших домів у КМДА. Вибори того, хто буде відповідати за наявність у нас гарячої води та теплих труб. Це дуже відповідальний вибір, але як обрати, за кого ви залишите позначку?

Молодий, але з величезним життєвим досвідом. Людина, за плечима якої вже 27 років трудового шляху та більше 10 років очолює велики підприємства. Людина, яка всього у житті досягла сама. Знайомтеся – Михайло Хорошевський.

Михайло народився у 1976 році у звичайній українській родині . Батьки – Георгій Миколайович та Віра Єгорівна – виховали  його активним та дієвим хлопцем, який полюбляв спорт та ніколи не боявся брати на себе відповідальність.

Першу вищу освіту отримав у 1998 році в Східноукраїнському державному університеті, але ще під час навчання пішов працювати на вугільну промисловість.

Коли перший інститут залишився позаду, Михайло Хорошевський почав працювати робочим на державному підприємстві «Луганськвуглебудреструктурізація», а закінчив – комерційним директором. Власні відповідальність, працьовитість та цілеспрямованість завжди просували його вперед.

У цей час Хорошевський отримав другу вищу освіту у Донбаському гірничо-металургійному інституті, бо того потребувало велике коло посадових обов’язків.

У 2009 році він стає директором КП «Київекспертиза» і займає цю посаду і нині. За цей час під його керівництвом підприємство перевірило тисячі об’єктів у Києві. Завдяки цьому Київ заощадив не один мільйон гривень бюджетних коштів.

Зараз Михайло Хорошевський ростить двох дітей – сина та доньку. Молодший – також Михайло, – ходить у дитячий садок. Донька – Поліна, – займається вокалом, є переможцем багатьох міжнародних пісенних конкурсів та вивчає корейську мову.

Читайте також:  Великобритания перебросит истребители к украинской границе

«Хочу, щоб мої діти та діти кожного з нас були щасливими та мали все необхідне. Я вчу своїх дітей відповідальності та небайдужості, бо сам вважаю: той, хто має знання, досвід і можливість принести користь для суспільства – не має права стояти осторонь», – так вважає, так думає і так живе Михайло Хорошевський.