На Чернігівщині провели в останню путь сержанта Павла Колесника, полеглого під Донецьком

На Чернігівщині з усіма почестями провели в останню путь військовослужбовця 58-ї мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського Павла Колесника, який загинув від кулі російського снайпера під Донецьком 13 травня.

Спершу в неділю, 16 травня, відбулося прощання в Чернігові.

До Катеринського собору ПЦУ прийшло кілька сотень осіб – військовослужбовці Чернігівського гарнізону, побратими полеглого, ветерани російсько-української війни, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадські активісти й небайдужі земляки.

Загиблий сержант Павло Колесник служив на контракті у 16-му мотопіхотному батальйоні 58 омпбр на посаді старшого водія.

Йому було 39. Народився 23 березня 1982 року.

“Людина, яка воює вже дуже давно, має дуже великий досвід, надійна допомога командиру. Декілька днів назад ми з Павлом розмовляли, жартували, обговорювали побутові питання, і буквально за пів години він пішов заступати на бойове чергування. О 18:10 нам надійшла доповідь, що куля ворожого снайпера обірвала життя нашого побратима”, – розповів “Суспільному” побратим В’ячеслав Саврацький.

До ритуалу прощання була залучена почесна варта із військовослужбовців Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та військовий оркестр навчального закладу.

Спочатку в храмі відбулася заупокійна літія за участі настоятеля храму протоієрея Романа Кіника та головного капелана оперативного командування “Північ” протоієрея Антонія Панасенка. Служба завершилась виконанням Державного Гімну України всіма присутніми на заході.

Після жалобного мітингу процесія прямувала до катафалка через коридор із військовослужбовців, які стали на одне коліно, віддаючи останню шану сержанту Павлу Колеснику. Серед них були і люди в одностроях із блакитними пов’язками “ТрО” – це резервісти, які на даний час перебувають на планових зборах з підрозділами 119-ї бригади територіальної оборони Чернігівської області.

Читайте також:  Обыкновенный белорусский фашизм

Далі процесія попрямувала до села Нове Седнівської громади Чернігівського району. І там живим коридором, схиливши коліна, під мелодію “Пливе кача…” зустрічали траурну процесію резервісти Чернігівського батальйону ТрО та мешканці Седнева.