Після проведення серійного ремонту на озброєння Одеської зенітної ракетної бригади надійшов модернізований ЗРК С-300ПС

З цієї нагоди до Одеси завітали командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов та заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, які привітали охоронців повітряного простору з цією значущою в їхньому житті подією.
Варто зазначити, що серійний ремонт ЗРК С-300ПС на ДП «Укроборонсервіс» тривав впродовж півроку. Окрім безпосереднього проведення ремонтних робіт шляхом заміни важливих вузлів і приладів вітчизняного виробництва працівниками промислового підприємства було здійснено модернізацію комплексу.

Це дало можливість в подальшому технічно уникнути залежності від РФ та продовжити ресурс експлуатації цієї техніки.

24 серпня 2016 року комплекс брав участь у військовому параді з нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності України в Києві, а до кінця поточного року за рішенням начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України та командувача Повітряних Сил якість його технічного стану має бути перевірена під час проведення бойових пусків зенітно-керованих ракет по повітряних цілях умовного противника. lj6vjr30uhm hqlazqibnqs pamb5vxdhmg bc0pn8z1jfe lvkuhhxpghw