16 листопада, у День морської піхоти начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко особисто привітав лицарів чорних беретів 36 окремої бригади морської піхоти.
У Широкіному та Маріуполі генерал армії нагородив військовиків.
Близько 20 бійців отримали ордени Богдана Хмельницького, “За мужність”, медалі та відзнаки Міноборони й Генштабу, грамоти від Кабміну, а командир бригади полковник Дмитро Делятицький нагороджений іменною зброєю. Крім того, були присвоєні чергові звання.
Читайте також:
На "нормандській" зустрічі Лаврова вперше пресингували через в'язнів Кремля
Кінець епохи гідності. Обвинувачені у викраденні і тортурах активістів Вербицького і Луценка вийшли ...
Киев требует своего участия в переговорах по "Северному потоку-2"
Пашинскому отрубят руки?
НВК «Іскра» готує до випробувань засоби контрбатарейної боротьби





