Понад півтори тисячі військовослужбовців Національної гвардії України вже третій день спільно з працівниками Національної поліції виконують завдання з охорони громадського порядку в урядовому кварталі та в центральній частині міста Києва.
Завдяки злагодженим діям нацгвардійців та поліцейських станом на 17 годину порушень громадського порядку допущено не було.
Просимо громадян з розумінням стивитися до незручностей, що повязані із підвищеними заходами безпеки.
Прес-служба Північного ОТО НГУ,
фото Романа Герасіменка
Читайте також:
«Они же хуже фашистов» — жители Донбасса искренне о «русских освободителях»
Санитарный автомобиль Богдан-2251 рекомендован к закупке Минобороны (ФОТО, ВИДЕО)
«Мой муж ушел к другому» - бывшая супруга нардепа Каплина рассказала, почему он бросил их семью
Перемоги тижня в АТО. Відбитий наступ бойовиків "Л-ДНР" і арешти терористів
Что ни делает дурак - всё он сделает не так: Ермак и ЗЕля снова обгадились







