Роман Зайцев Ігор Савчук Ярослав Бондаренко Георгій Тука Андрій Тетерук Георгий Тука Миротворець

24.08.2017,  на 26- річницю Незалежності України директор центру “Миротворець” Роман Зайцев підтримав добровольців та волонтерів центру “Миротворець” Ярослава Бондаренко та Ігоря Савчука

Як всім відомо, волонтерський проект, а нині центр “Миротворець” був започаткований Романом Зайцевим після окупації Криму, з початком війни з Росією на сході України.

Основною метою центру “Миротворець”стало вивчення ознак злочинів проти національної безпеки України, світу, людства і міжнародного права. До праці залучилась велика кількість волонтерів з усього світу. З часом “Миротворець” перетворився на єдину у світі базу даних, яка містить важливу інформацію для правоохоронних органів і спецслужб про проросійських терористів, сепаратистів, найманців, військових злочинців та вбивць.

В той самий час, коли волонтери центру “Миротворець” збирали та публікували дані бойовиків, терористів, найманців та російських військових злочинців, країна агресор Росія робила все, щоб зупинити роботу центру та знищити його. Центр “Миротворець” був та залишається для ворога неприступною фортецею, тому єдине що ворог міг зробити – це розпочати цькування волонтерів, які відкрито виступали у підтримку роботи центру. Під час цькування вскрилися деякі “кремлівські консерви”, які по сьогодняшній день допомогають нашому ворогу Росії у боротьбі проти центру, це публічні особи, “журналісти” та блогери часів Януковича та деякі урядові особи, такі, як бувша замміністра МІП Тетяна Попова, омбудсмен України Валерія Лутковська та інші.

Одними з волонтерів, яких з 2015 року “кремлівські консерви” намагаються цькувати виявилися добровольці Ігор Савчук та Ярослав Бондаренко, що навесні 2014 року поїхали на схід боронити Україну.

Директор центру “Миротворець” Роман Зайцев підтримав добровольців на своїй сторінці у Facebook:

“Вже День сьогоднішній закінчується і я прошу подивитися на ці фото справжніх громадян нашої країни, які у суворий для неї час САМІ, без повістокз військоматів пішли на її захист. Подивіться на їх відвертіобличча і грудив орденах і медалях. Вони сьогодні серед своїх, як риба у воді.

Читайте також:  УКРАЇНА ВІДНОВЛЮЄ МОБІЛЬНІ ПУНКТИ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМИ СИЛАМИ

І от я дуже хочу зрозуміти, де сьогодні були і що відчувають, дивлячись на ці фото, різні ТП, Карпи та наближені до них інформаційні шакали, які рік тому здійснювали цькування Ігор Савчук і Ярослав Бондаренко і публічно ставили під сумнів перед суспільством питання їх участі у захисті Батьківщини, участі у бойових діях. Ці потвори робили це шляхом вкидування в мережу різної брехні власного виробництва.

Моє глибоке переконання в тому, що ці інформаційні скоти, навіть мізинця Ігора та Ярослава не коштують.

Це була моя особиста і відмінна від іншої альтернативна точка зору.”

Георгій Тука, Андрій Тетерук, Ігор Савчук, Ярослав Бондаренко,Олександр Кондрашин, та інші захісники України
На фото(зліва направо): Олександр Кондрашин, Георгій Тука, Андрій Тетерук, Ігор Савчук, Ярослав Бондаренко та інші захісники України

 Роман Зайцев центр Миротворець Бондаренко Савчук