Давайте подивимося правді в очі: ніхто не хоче пити несмачну філіжанку кави. Важливо використовувати свіжі високоякісні кавові зерна, але є ще один (часто забутий) фактор, надзвичайно важливий для гарної смакової складової вашої кави – це вода.

У каві лише два інгредієнти: кавові зерна та вода. Якщо ви любите свою каву, ви багато думаєте про тип зерен, які купуєте, їх якість, чи є вони органічними та навіть про те, звідки вони походять. Усе це має вирішальне значення для приготування фантастично смачної чашки, але навіть незважаючи на інтенсивний сильний смак, зварена кава все одно приблизно на 98% складається з води. Саме якість води гарантує, що ви щоразу отримуєте потрібну кількість смаку.

ТОП 4 ФАКТОРИ, ЯКІ ТРЕБА ЗАПАМ’ЯТАТИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ КАВИ

Вода повинна бути чистою

Оскільки кава здебільшого складається з води, ви повинні бути уважними до води, яку ви використовуєте. Вона не повинна мати помітного смаку та бути повністю дистильованою. Також уникайте водопровідної води, якщо це можливо. Водопровідна вода може серйозно вплинути на смак вашого напою. Незважаючи на те, що вода прозора, вона може містити інші небажані мінерали — фтор, кальцій, магній, хлор — усі мінерали, які додаються до води, коли вона проходить шлях від джерела до вашого рота. Оскільки вода нечиста, смак кави змінюється.

Порада професіональних барист: вміст мінеральних речовин у природній джерельній воді справді має властивості для правильного вилучення тієї самої смачної кави під час кавоваріння. Тому, якщо у вас в місті є перевірена доставка води для офісів та дому, скористайтесь цією нагодою, або замовте фільтр для очищення водопровідної води.

Важлива температура заварювання

Багато автоматичних кавників недостатньо нагріваються, надто холодна вода проходить через мелену каву. У результаті зазвичай виходить горщик кави з трохи кислуватим смаком. Ви можете не так багато зробити, щоб виправити це, окрім як інвестувати в ручну кавоварку чи автоматичну каструлю, схвалену SCAA.

Читайте також:  LED-прожектор VS люминесцентная лампа

Якщо ви використовуєте будь-який ручний процес пивоваріння, ви, ймовірно, використовуєте чайник на плиті, щоб нагріти воду. Як тільки він почне свистіти, вимкніть плиту і дайте їй постояти одну хвилину. Це повинно досягти 200-205 F — ідеальної температури для заварювання кави.

Вода впливає на обладнання

Вода, яку ви використовуєте для приготування улюбленої кави, також впливає на тривалість роботи вашого заварювального обладнання — і на рівень мастила, який вам знадобиться для чищення цього обладнання. Вода, яка не є чистою та містить додаткові мінерали (як вода з-під крана), може накопичувати залишки в чайниках, пивоварках і всередині стільниць, якщо у вас є настільна еспресо-машина. Незалежно від того, чи є у вас жорстка вода (більше мінералів і залишків) або м’яка вода (менше мінералів, але невелика слизькість), очищати її буде важко. Тому заздалегіть потурбуйтесь про своє обладнання, якщо у вас кавярня та замовте воду у перевіренного виробника. В Запоріжжі ми можемо порекомендувати компанію – Криниця. Бутильована вода – це один з найкращих варіантів сьогодення, щоб отримати якісну та здорову воду для кращої кави у місті.

Гаряча вода не тільки для кавоваріння

Коли ви чекаєте, поки ваша кава завариться, налийте трохи 100-градусної води в чашку і дайте їй настоятися, поки ви не закінчите приготування кави. В результаті чашка залишається теплою набагато довше.

Якщо ви використовуєте ручний процес (французький прес, Chemex, переливання), зробіть те ж саме перед додаванням помелу. Попереднє нагрівання ємності збереже каву гарячою протягом усього процесу заварювання, що чудово підходить для правильної екстракції.

Багато в чому вода є неоспіваним героєм кави. Це ще один важливий спосіб отримати найкращу чашку кави, яку ви коли-небудь готували. Щасливого пивоваріння!

Читайте також:  Онлайн казино, как играть и выигрывать

Читайте також: