Ігровий автомат Бук оф Ра від провайдера Novomatic – це один із найпопулярніших слотів у світі. Він був випущений у 2005 році і з того часу не втрачає своєї популярності. Гравців приваблює простота ігрового процесу, цікавий сюжет, а також можливість отримати великі виграші.

Історія

Ігровий автомат Book of Ra присвячений давньоєгипетській тематиці. Гравець вирушає в подорож у пошуку священної книги бога Ра, яка, згідно з легендою, зберігає таємниці стародавньої цивілізації.

Особливості

Book of Ra має 5 барабанів і 9 ігрових ліній. Щоб отримати виграш, на одній лінії має випасти не менше трьох однакових символів.

Символи в грі:

Книга бога Ра – це найважливіший символ в грі. Він є диким символом, що означає, що він може замінити будь-який інший символ у виграшній комбінації. Це може допомогти гравцям сформувати виграшні комбінації з меншою кількістю символів.

Фараон – це символ з найвищим коефіцієнтом виплати. Якщо на одній лінії випадуть 5 символів фараона, гравець отримає виграш у розмірі 5000 кредитів.

Сфінкс, Скарабей, Археолог – це символи з середнім коефіцієнтом виплати. Якщо на одній лінії випадуть 5 символів одного з цих символів, гравець отримає виграш у розмірі від 750 до 200 кредитів.

10, J, Q, K – це символи з низьким коефіцієнтом виплати. Якщо на одній лінії випадуть 5 символів одного з цих символів, гравець отримає виграш у розмірі від 50 до 100 кредитів.

Таблиця, яка показує коефіцієнти виплати для кожного символу в Book of Ra:

Символ Коефіцієнт виплати
Книга бога Ра 2000
Фараон 5000
Сфінкс 750
Скарабей 750
Археолог 200
10 50
J 50
Q 50
K 50

Бонусні можливості

Фриспіни – це один з найпопулярніших бонусів в онлайн-казино. У Book of Ra фриспіни активуються при випаданні трьох символів книги бога Ра. Під час фриспінів гравець отримує можливість обертати барабани безкоштовно, і всі виграші зараховуються на його рахунок.

Читайте також:  Чистящие и дезинфицирующие средства - обзор

Ризик-гра – це ще один популярний бонус, який дозволяє гравцям подвоїти свій виграш. Для цього гравець повинен вгадати масть карти, яка буде відкрита. Якщо гравець вгадає, його виграш подвоюється. Якщо гравець програє, його виграш втрачається.

Ось більш детальний опис кожної з цих бонусних можливостей:

Фриспіни

  • Активуються при випаданні трьох символів книги бога Ра.
  • Надаються на 10 безкоштовних обертань.
  • Виграші за фриспіни зараховуються на рахунок гравця.

Ризик-гра

  • Активується після кожного виграшу.
  • Гравець повинен вгадати масть карти, яка буде відкрита.
  • Якщо гравець вгадає, його виграш подвоюється.
  • Якщо гравець програє, його виграш втрачається.

RTP

RTP (Return to Player) – це показник, який показує, скільки грошей гравець отримає назад, якщо буде грати в автомат на довгу дистанцію. У Book of Ra RTP становить 96%, що є досить високим показником.

Висновок

Book of Ra – це чудовий ігровий автомат, який підійде як новачкам, так і досвідченим гравцям. Гра має просту і зрозумілу ігрову механіку, цікавий сюжет і можливість отримати великі виграші.