ДП «Оризон-Навігація» під час виставки «Зброя та безпека-2016» поряд з низкою вже відомих зразків власної продукції, вперше презентувало новий блок індикації.

Даний блок представляє собою апаратуру, яка розроблена для використання на рухомих об’єктах наземної техніки. Він призначений для прийому та обробки інформації від зовнішніх систем, відтворення отриманої інформації та індикації результатів оброби інформації вбудованим обчислювачем. Однією з особливостей блоку індикації є можливість діяти в екстремальних умовах від -30 до +50 градусів С та витримувати удари багаторазової дії з піковим ударним прискоренням 147м/с2 і тривалістю дії від 5 до 10мс.

dscn9213
Крім того, ДП «Орізон-Навігація» продемонстрував нову модифікацію апаратури супутникової навігації СН-3003МН. Фактично вона є продовженням апаратури СН-3003М, призначеної для переносного, індивідуального використання. Однак вона в два рази менша за габаритами і має поліпшені тактико-технічні характеристики (сучасний приймач сигналів СНС, кольоровий дисплей, збільшений час роботи, об’єм вбудованої пам’яті тощо).

dscn9217
Також, була представлена апаратура супутникової навігації СН-4215, яка вже демонструвалася під час попередньої виставки «Зброя та безпека 2015». Ваона забезпечує визначення оперативних навігаційних параметрів у реальному часі, обчислення поточних координат в багатьох системах координат, відображення власного місцезнаходження і маршрутів руху на тлі цифрової карти, а також спільну роботу з системами зв’язку для розгортання інформаційних систем контролю і управління мобільними підрозділами.

dscn9222
Апаратура ДП «Орізон-Навігація» на сьогодні встановлена на низці зразків військової техніки вітчизняного виробництва, серед яких ББМ «Дозор», «Трітон», «Барс-8», «БТР-4», «БТР-3» та інші.

defence-ua.com