Сервіс MyMyCars https://mymycars.com/ являє собою площадку для купівлі або продажу автівок. Сервіс надає можливість користувачам не тільки купити автомобіль а й продати стару автівку.

Структура сайту проста:

 • Головна сторінка сервісу з інформацією;

 • У правому верхньому куті головної сторінки розташовано меню із головними розділами сервісу: усі авто/ нові авто/ авто з пробігом/ після тест драйву/ зв’язатись з нами/ про компанію/ дилерські центри/ трейдери». У цьому вікні також знаходяться опції логіну, реєстрації, уподобань та порівнянь.

Головна сторінка

Користувача зустрічає головна сторінка, котра є класичним прикладом для сервісів такого формату. Вона є інтерактивною. Тож користувачі можуть не тільки ознайомитись із головною інформацією, а також взаємодіяти із елементами, обрати авто, не створюючи обліковий запис та багато іншого:

 • Фільтр автівок, де користувачі без реєстрації, одразу можуть обрати параметри авто та подивитись всі актуальні пропозиції. Серед параметрів є наступні: марка авто, модель, амплітуду року «від –до» року випуску, обрати бажану цінову категорію, приблизні показники пробігу та виставити фільтри по локації;

 • Нижче представлені лідери з авто, котрі було виставлено на продаж за останній час. У цьому розділі є, як нові авто, так і вживані;

 • Є плашка із прямими посиланнями на соціальні мережі, щоб користувачі завжди могли дізнатись актуальні новини та слідкували за роботою ресурсу там, де їм буде зручно;

 • Розділ новин, котрий завжди оновлюється та публікує актуальну інформацію про нові моделі на сучасному ринку, оновлення асортименту модельних рядів відомих компаній та інші новини із світу автомобільного промислу;

 • Є також і алгоритм «Придбати у 7 кліків». Це покрокова інструкція для новачків, котра показує усі головні етапи вибору та купівлі авто;

 • Де знаходиться автобазар у тому чи іншому місті України;

 • Далі буде надано головну інформацію про компанію.

Читайте також:  Громадянам США радять скасувати поїздки в Україну -

Реєстрація на сайті

Щоб придбати авто онлайн, користувачу треба пройти процес реєстрації Він не складний, не займає багато часу. Але, спершу, треба обрати тип реєстрації. Компанія розробила 2 різних варіанти:

Класичний. Він підходить для більшості користувачів. Можна створити обліковий запис за допомогою профіля у Facebook або Google. Дані буд заповнено автоматично. Треба лише підтвердити свою згоду на обробку даних;

Якщо є бажання, можна створити унікальний профіль із логіном та паролем.

Наступним кроком будет підтвердження номеру мобільного телефону. Цей аспект допомагає уникнути великої кількості ботів, спамерів та шахраїв.

Реєстрація для бізнесу. Цей варіант розроблено спеціально для бізнесу та різних компаній, котрі бажають зайти на платформу, як професіонали. Для того, щоб адміністратори сайту підтвердили дійсність компанії, треба заповнити всю необхідну інформацію, навіть додати ЄДРПО/ІПН. При реєстрації вказується і вид діяльності бізнесу, а саме спектр їх послуг: продаж запчастин, нових чи вживаних автівок.

Вибір автомобіля

Після того, як реєстрація позаду, треба обирати та купити автомобіль . Для цього створено гнучку систему фільтрів та характеристик авто: від типу транспорту, до наявності мультимедійних пристроїв у салоні (Bluetooth, DVD, CD та інших).

Одразу треба відзначити формат оголошення. Воно класичне та складається з:

 • Фото товару (авто);

 • Назви та моделі;

 • Ціни у доларах та гривнях;

 • Локації продавця;

 • Головних аспектів товару: типу двигуна, пробігу, типу коробки передач та інше.

На самій об’яві також є опції порівняння із іншими оголошеннями та є можливість додавати в розділ «вподобання». Там користувачі можуть відстежувати авто, їх ціну та наявність, зоб не загубити через час.

Крім звичайних фотографій, продавець може додати відео огляд свого авто. Це допоможе переконати покупця, що фото не є монтажем чи фотошопом, а сам лот – реальний. Якщо ви обрали та вирішили придбати авто олайн, то можна одразу перетелефонувати продавцю за вказаним номером телефону.

Читайте також:  Як використовувати паперову упаковку?

Висновки

Сервіс MyMyCars не дає нового експірієнсу для користувачів та шукачів нового авто. Він зібрав в собі усі головні риси аналогів, зробив лаконічний, чіткий, ненабридливий дизайн (без великої кількості реклами та банерів), дав можливість реєструвати бізнесу та надавати свої послуги на легальних умовах, захистив користувачів та вправно робить своє діло.