Новий iMac на Apple M1 виявився набагато потужнішим за попередника на Intel

Компанія Apple нещодавно презентувала свої нові продукти на базі власного чіпсета Apple M1, і серед них був новий iMac.

Незважаючи на те, що він повинен поступити у продаж лише наступного тижня, у Мережі вже почали з’являтися результати його тестування у бенчмарку Geekbench.

Немає нічого дивного у тому, що iMac з Apple M1 продемонстрував приблизно такий самий результат, як MacBook Pro, MacBook Air та Mac mini з чіпсетом Apple M1. Середній бал однопотокового тестування складає 1724 бали, а багатопотокового – 7453 бали. iMac 24” з Apple M1 відчутно краще показує себе за iMac 21.5” 2019 з процесором Intel, який показав, відповідно, 1109 та 6014 балів. З цього можна зробити висновок, що новий iMac став потужнішим за попередника на 56 та 24 відсотки.

Порівняння з iMac 27” на базі Intel Comet Lake 10-го покоління показує трохи інші результати – цей комп’ютер набирає у Geekbench 1247 балів у однопотоковому та 9002 балів у багатопотоковому режимах. Таким чином iMac показує себе на 38 відсотків краще у однопотоковому режимі, але на 25 відсотків гірше у багатоядерному режимі.

Також відомо, що Apple працює над більш потужними фірмовими чіпсетами Apple для персональних комп’ютерів. Очікується, що незабаром компанія презентує iMac з діагоналлю дисплея 27 дюймів та власним чіпсетом.