Військовий тепловізор є незамінним для здійснення багатьох цілей прилад. Інноваційні системи дозволяють забезпечувати безпеку об’єктів різного призначення, у тому числі стратегічних. У тому числі морські та аеропорти, різні бази та інші локації, кожна з яких потребує охорони.

Особливості військових тепловізорів

Класичний тепловізор військовий представлений у вигляді спеціального пристрою, головна функція якого полягає у виявленні та розпізнаванні об’єктів, причому досягти цих результатів можна в автоматичному режимі. У полі тепловизионного зору можуть бути люди, транспортні засоби, різноманітна військова техніка і значні об’єкти. Щоб охопити найбільшу територію і підвищити ефективність експлуатації пристосування, користувачі віддають перевагу оптичним радарним системам. Їхні станції відповідають за вказівку, виявлення та ідентифікацію об’єктів. У нас на сайті покупці можуть знайти обладнання, користуватися яким можна у повній темряві та за будь-яких погодних умов.

Класифікація тепловізорів

Прилади, призначені для військової справи, можна поділити на дві категорії:

  1. Стаціонарні. У більшості випадків моделі відрізняються габаритними формами, а діапазон температур, що вловлюються, становить від -20 градусів і до +20000. Це сучасні апарати для належної роботи яких використовується охолодження азотами.
  2. Мобільні. Переносні прилади компактні та багатофункціональні, а також прості у використанні. Інформація, отримана під час використання пристрою, негайно переводиться на комп’ютер і розпізнається на ньому.

Переваги опційного обладнання

До найбільш значущої користувачів переваги продукції можна сміливо віднести те, що апарати є високошвидкісними, нема затримки по картинці. Завдяки цьому надається можливість виконувати завдання, пов’язані з охороною та безпекою, оперативно. Крім цього можна відзначити високу якість більшості моделей та довговічність.

Недоліки приладів для військових

Як і будь-які інші товари, тепловізори мають недоліки. Це стосується ціни пристроїв. Вироби є дорогими і це пояснюється наявністю матриці та інших деталей. Багато експертів стурбовані цією проблемою та працюють над тим, щоб зробити матеріали для виготовлення приладів дешевшими, проте на сьогоднішній день альтернативний варіант ще не знайдено.

Читайте також:  Денис Кудін, Владислав Войтенко - гроші з державної ОГХК “миються” через офшор. Нові витоки «Пандора Пеперс»

Більше інформації на сайті topoptics.com.ua.