Приватна швидка допомога

Приватна швидка допомога з’явилася в Україні ще на початку нульових. Це добре налагоджена система невідкладної медичної допомоги, яка є альтернативою державній службі. Спочатку послугами платної швидкої допомоги користувалися заможні люди. Тепер ця послуга доступна середньому класу з кожним роком.

Лікарі акредитованої МОЗ України приватної швидкої медичної допомоги “ІМПУЛЬС”, негайно виїжджають за адресою виклику, проводять первинний огляд і оцінюють стан людини, яка звернулась.

Це зв’язано з тим що державна швидка допомога неспроможна задовольнити попит населення великого міста. І останнім часом спостерігається скорочення медичного персоналу у державному медичному секторі.

Приватні швидкі допомоги працюють законодавчо. Якщо говорити про явні відмінності, то приватна та державна служба їх практично не мають. Однак бригади швидкої допомоги  “приватників” мають у своєму розпорядженні більш досконалу та сучасну технічну базу.

Переваги приватної швидкої допомоги

  • Перелік медичних послуг дещо ширший за бюджетну допомогу. Лікарі зможуть надати екстрену медичну допомогу в особливо тяжких випадках.
  • Пацієнт має можливість потрапити до лікарні чи клініки за своїм бажанням, тоді як державна швидка відвезе до лікарні, де є вільні місця.
  • У співробітників приватної швидкої допомоги більше мотивації, і вони мають явно менше навантаження на добу. Тому кожному пацієнту виявляється індивідуальний підхід.
  • Лікарі приватної швидкої допомоги найчастіше виконують роль сімейного лікаря або дільничного лікаря. Бригада швидкої допомоги може приїхати, щоб зняти абстинентний синдром у хімічно залежних пацієнтів.
  • Значна економія часу. Приватна швидка допомога, не має такого навантаження як державна, тому може приїхати на вивіз моментально. А це дуже важливо у екстрених випадках, коли від кожної хвилини залежить життя людини.
  • Бригада швидкої пересувається на комфортабельному транспорті обладнаному сучасним обладнанням та оснащеним необхідними витратними матеріалами та ліками. У лікаря є більше медикаментів, ніж у лікаря державної швидкої допомоги.
Читайте також:  Вся информация о лыжных куртках и горнолыжных штанах для мужчин

Право на вибір.

Виклик державної швидкої допомоги – це своєрідна лотерея. І за багато років люди до цього практично звикли. Якщо ви хочете отримати безкоштовну медичну допомогу, то доведеться миритися зі слідами на підлозі в квартирі та з лікарнею, куди вас повезуть.

Якщо вам не подобається таке обслуговування, у вас є два виходи.

Перший, самому дійти до лікарні, що буде набагато швидше ніж дочекатися “швидкої”. Такий спосіб ускладнюється, якщо лихо сталося з дитиною. Йому нададуть допомогу у звичайній лікарні, проте після цього його обов’язково мають перевезти до дитячої лікарні.

Другий варіант, звернутися у приватну швидку допомогу. Вона працює відповідно до закону та надає допомогу всім людям, незалежно від громадянства та наявності документів, що засвідчують особу. Тому вартість комерційної швидкої допомоги включається плата за сервіс, а не стільки за медичну допомогу.

Усі, хто мав негативний досвід державною службою (до когось не вчасно приїхали, когось образили, відмовилися везти до лікарні тощо), звертається до приватної “швидкої”. Платна служба надає різні послуги і у лікарів швидкої є час, щоб вислухати пацієнта, дати повноцінну консультацію (причому є можливість отримати консультацію та допомогу від травматолога, невропатолога та інших фахівців). Комерційна швидка може взяти аналізи та транспортувати пацієнта до будь-якого стаціонару.

Приймаються виклики від людей, що проживають у будь-якому районі міста та з будь-якого приводу. Навіть важкий нежить, який викликає паніку, може спричинити важку форму грипу.