У гори найкраще вибиратися з дорослими дітьми, хоча справжні любителі гірських стежок, які полюбляють активний відпочинок, не хочуть відмовлятися від перебування в горах, і навіть із невеликими малюками із задоволенням орендують зручний котедж у Карпатах. Варто знати, що суворий гірський клімат цілюще впливає на імунітет — гірське повітря рекомендується для дітей зі схильністю до інфекції дихальних шляхів і бронхіальної астми. Погода в горах дуже мінлива — буває, що вранці пронизливий холод, а вдень спека. Проте мальовничі гірські пейзажі компенсують вам ці незручності. 

Особливості відпочинку в Карпатах 

Літній відпочинок у горах — це насамперед піші прогулянки складними та вимогливими трасами, тому, безумовно, краще у таку відпустку вирушити з дорослими дітьми, які легше перенесуть тяготи в кількагодинний марш. Якщо ви хочете поїхати в гори з маленькою дитиною, краще обрати нижчі схили, які не будуть руйнівними для малюка і для вас. Найкраще, якщо ви поїдете в місто, яке пропонує безліч розваг для сімей з дітьми, наприклад Ізки. Більш докладно про курорт можна дізнатися перейшовши за цим посиланням https://izki.ua/.

Зимові поїздки в Карпати особливо приваблюють любителів подорожей. Це унікальна можливість отримати море позитивних емоцій, яскравих вражень, заряд бадьорості. Усьому цьому сприяє прекрасна природа місцевості та свіже гірське повітря. Карпатський регіон завжди пропонує туристам різноманітні розваги на будь-який смак. Мандрівники зможуть вдосталь насолодитися гірськими ландшафтами, покататися на лижах і скуштувати води з цілющих гірських джерел.

Необхідний захист від сонця та вітру 

Помилкове припущення, що за низької температури повітря, вплив сонця є безпечним. Варто пам’ятати, що чим вище ви перебуваєте в горах, тим ультрафіолетові промені активніші. Сніг, крім того, відбиває велику кількість сонячного світла, що шкідливо не тільки для шкіри, а й для очей.

Читайте також:  Министр здравоохранения Максим Степанов хорошо заработает на индийской вакцине, которую закупают через фирмы прокладки.

Не слід забувати також про сильний вітер. У горах рекомендується не лише захист від сонця, а й від вітру — можна не лише отримати сонячний опік, а й обмороження. Тому слід запастися жирним захисним кремом для обличчя і змащувати обличчя перед кожним виходом на вулицю. Потрібно також пам’ятати про шкіру дитини, яка особливо ніжна.

Карпати підходять для всіх 

Збираючись із дітьми в гори, найкраще знайти друзів, які люблять гори й також мають маленьких дітей. Діти із задоволенням граються під час подорожі, знаходять спільні ігри та розваги під час експедицій. У такій ситуації батьки, безумовно, мають більше часу для себе.

Відпочинок у Карпатах ідеально підійде для широкої аудиторії мандрівників. Поїздка добре позначиться на здоров’ї літніх людей, які зможуть пройти лікувальні процедури в санаторіях. Карпати подарують кожному гостю регіону неповторну атмосферу, яку рідко можна зустріти в метушливому мегаполісі.