З кожним роком усе більше людей купують їжу на винос. І хоча асортимент доступних страв постійно розширюється, можна виділити кулінарні шедеври, які є беззмінними лідерами. Йдеться про піцу та суші. Складно сказати, хто з них утримує пальму першості. Однак вони стабільно посідають топові позиції.

Щодо суші ситуація не завжди однозначна, адже їхній незвичний смак (зумовлений переважним вмістом сирих інгредієнтів) викликає різні реакції в гурманів. А ось піца – https://kyiv.monopizza.com.ua/ – це універсальна їжа, яка підходить практично до будь-якого столу.

Опис страви

Піца починає свою історію ще в середньовіччі. У ті часи італійці готували товсті коржі, що нагадують пироги. Начинку замішували безпосередньо в тісто. І в готовому вигляді страва була подібна до кексу – з розподілом родзинок по всьому об’єму. Начинкою виступали різні подрібнені продукти: сири, м’ясо, овочі, фрукти, ягоди.

Поступово формат піци змінювався. І акцент змістився з тестової основи на начинку. У сучасному варіанті страва являє собою тонкий корж круглої, квадратної або трикутної форми. Він змащується соусом, і зверху покривається начинкою – шаром із безлічі інгредієнтів. Отриману заготовку відправляють у піч на 15-30 хвилин. Потім її нарізають на порційні шматочки, і страву подають до столу.

Чому піца така популярна?

Страва невигадлива і легко готується. Вона смачна і має гарний вигляд. Але подібним характеристикам відповідають десятки кулінарних шедеврів. Чому ж піца стабільно входить до числа найпопулярніших страв у всьому світі? Основні чинники:

– Багате розмаїття. Незважаючи на однотипну основу – тонкий тістовий корж – страви представлені в широкому асортименті. До складу начинки можуть входити м’ясні, рибні компоненти, сири, овочі, фрукти, зелень, салати, соуси. Піца буває гострою, з кислинкою, солодкою. Кожен покупець може легко підібрати ідеальний варіант.
– Поживність. Насичена начинка робить страву ситною. Усього кількох шматочків достатньо для повноцінного обіду. При цьому поживність не завжди обумовлена високою калорійністю. Хто дотримується дієти або вегетаріанського столу, може вибрати піцу без м’ясних і рибних продуктів.

Читайте також:  Совсем не новогодние размышления о легальном игорном бизнесе в Украине

Ще один важливий момент – гармонійний розподіл начинки. Усі компоненти рівномірно покривають корж. І якщо в трапезі бере участь кілька людей, смакова насиченість страви передається в кожному шматочку. Хочете замовити піцу за доступною ціною і з доставкою в Києві? Звертайтеся в мережу ресторанів “MonoПіца”!