28.04.16 о 09.30 біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36) відбудеться пікет проти розміщення комерційних і розважальних закладів у будівлі Київської ради профспілок – про це на своїй сторінці у “facebook” сповіщає активіст Майдану, голова ГО «Твій шлях» Олександр Івашков.

“Каратєль” – геть із “Профспілок”!

Поруч з місцем загибелі людей під час трагічних подій зими 2014 року, незважаючи на протести громади міста і членів родин загиблих Героїв “Небесної сотні” та інших патріотичних громадських організацій, організовано черговий комерційно-розважальний заклад, на місці закритих раніше “L’Kaffa” і “Кафе на Майдані” тепер знаходиться бар “Каратєль”.

Керівники ради профспілок Києва, які начебто передали приміщення під це кафе його засновникам на безоплатній основі, не бачать ні юридичних, ні моральних перешкод для існування закладу в цьому місці. Їхній аргумент: будівля Ради профспілок Києва формально має іншу адресу, ніж Будинок Профспілок України, – не Майдан Незалежності, 2, а Хрещатик, 16, а отже, немає ніяких обмежень на відкриття там розважальних закладів.

Ми вимагаємо від Київської міської адміністрації, Голови київської держадміністрації, а також депутатів Київської міської ради і депутатів Верховної ради України:

  • вжити невідкладних дій щодо припинення діяльності комерційно-розважальних закладів у Будинку Профспілок, не допускати надалі відкриття там подібних об’єктів;
  • ініціювати аудит діяльності Київської ради профспілок, щоб з’ясувати кількість профспілкових об’єктів, переданих за останні роки в приватну власність;
  • ініціювати відсторонення від посад профспілкових керівників, які заплямували себе зв’язками з кримінальними угрупованнями.

Акцію ініціюють та підтримують: родини загиблих Героїв Небесної Сотні, волонтери, громадські активісти та активісти Майдану, учасники бойових дій на Сході України, власники плавзасобів на Видубицькому озері (РОП-1) та на яхт-клубі «Оболонь».

Читайте також:  Полиция задержала донбасского подонка, решившего начать "новую жизнь"

До того ж, будівля профспілок, у якій працює кафе “Каратель” – є аварійна, про що було сповіщено керівництво профспілок. Комунальники, згідно техніки безпеки, повинні були встановити загорожу, але при спробі встановити таку загорожу – невідомі люди пошкодили цю загорожу та  фізично не дали комунальникам виконати свою роботу. У зв`язку з протиправними діями невідомих – була визвана поліція, але по приїзду співробітники з неясної причини бездіяли.

2 001.3

3 001.1

3 002

4 001.0

5 001.06 001

Приходьте 28.04.16 о 09.30 під стіни КМДА!

Подписывайтесь на новости «Спільно» в  Ваших социальных сетях:

Страница Spilno в Facebook   Поставь «Like» и подпишись!  

Группа Spilno в Facebook        Присоединяйся к сообществу!

Страница Spilno в Тwitter        Заходи и «читай» нас!

Страница Spilno в Google +     Подпишись в Google +

Канал Spilno в YouTube           Подпишись на канал YouTube

Страница Spilno ВКонтакте     Подпишись на новости! 

Группа Spilno в “ОК”               Заходи в нашу группу!