21 квітня у Львові представник          ВО «Свобода»  пан Карбовник звернувся до правоохоронних органів з вимогою заборонити проведення  «першотравневого маршу», мотивуючи тим, що  це може дестабілізувати ситуацію в регіоні та призвести до організації масових заворушень. Таке звернення одразу викликало масу обурення  у представників лівих сил, які не вважають свої дії провокативними.

Так, можливо у «мирні часи» подібні дії можна дозволити. Проте зараз, коли у державі не спокійно, чи можна втриматись від подібного? Західні міста: Луцьк, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ –  це спокійні міста з виваженими у своїх рішеннях людьми. Але хто знає, чи не буде заслано на такі заходи провокаторів, які будуть створювати потрібну картинку для РФ? А  потім ліві заявлятимуть, що їх побили неврівноважені представники «ПС».

Привертає увагу те, що окрім старшого покоління, яке живе згадкою про «добрі часи СРСР», існує молодіжне крило– «Ленінська Комуністична Спілка Молоді України», серед учасників якої більшість народжені в незалежній Україні. Тому виникає питання, чи це не ще одна проплачена спроба  РФ повернути свої позиції? Ось, наприклад керівник молодіжного крила ЛКСМУ 25-річний молодий чоловік- Ігор Пліцин, який організовує проведення різного роду провокативних акцій по всій Україні).

Так, можна сказати, що кожен має право на власну думку і вільно висловлювати власні погляди. А якщо такі погляди шкодять державі? Варто лише ознайомитись зі сторінкою І.Пліцина у соціальних мережах, та спільнотою, яку він адмініструє. Почнемо з його власної сторінки.

плицин вк группи антиплицин однокласники антимайдан

Як видно на фото,  найчастіше відвідувані сторінки: «Антимайдан», «Запорожье за Россию», «Антимайдан Моссква», в додаток велика кількість спільнот, до яких приєднаний користувач- «За Новороссию» і т.п.(при цьому жодної спільноти «Україна єдина»).

Читайте також:  Олег Бахматюк яєчний мільярдер вимивав кошти з «VAB-Банку» та «Фінансової ініціативи»

Пліцин адмініструє спілноту, названу «політичним рухом»-)!» Проте, на сторінках цієї спільноти не зустріти жодних думок про самостійне майбутнє України, чи єдність держави. Наявна відверто проросійська інформація, на перший погляд ніби то  проти війни, за мир. Але яким чином? У якості незалежної Республіки в складі Росії! Чи не проти цього ми боролись 25 років?

плицин сепари друзьяБезымянныйТакож представники руху підтримують діяльність бойовиків так званої «Новоросії». Висновки робити може кожен самостійно, про доцільність існування подібного «політичного руху» під російським соусом. Але сьогодні такий деструктив не варто залишати без уваги. Нам не потрібно повторів травневих подій Одеси в жодному місті.

 

 

Подписывайтесь на новости «Спільно» в  Ваших социальных сетях:

Страница Spilno в Facebook   Поставь «Like» и подпишись!  

Группа Spilno в Facebook        Присоединяйся к сообществу!

Страница Spilno в Тwitter        Заходи и «читай» нас!

Страница Spilno в Google +     Подпишись в Google +

Канал Spilno в YouTube           Подпишись на канал YouTube

Страница Spilno ВКонтакте     Подпишись на новости! 

Группа Spilno в «ОК»               Заходи в нашу группу!