бойовики лнр

У з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ відмічається зниження морально-психологічного стану, що насамперед пов’язано із зростанням недовіри військовослужбовців до командного складу. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Також у зведенні йдеться про те, що бойовики т.з. “лнр” виказують невдоволення рішеннями та розпорядженнями офіцерів ЗС РФ ланки “рота – батальйон”, які приймаються ними у стані алкогольного сп’яніння або під впливом наркотичних речовин, що призводить до втрат особового складу. Командування бригади ігнорує чисельні скарги підлеглих.

“Противник продовжує нести небойові втрати особового складу та техніки у результаті слабкої підготовки та недбалого ставлення до виконання службових обов’язків” – зазначають розвідники. За їхніми даними, у 6 окремому мотострілецькому полку (Кадіївка, т.з. “лнр”)  2 АК двоє військовослужбовців загинуло та шість поранено при підриві на власному мінному полі. Броньована бойова машина, у якій перебував особовий склад, відновленню не підлягає.
“Центром інформаційного протиборства Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО ЗС РФ на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей продовжується підготовка пропагандистських матеріалів антиукраїнської спрямованості. 6 березня ц.р. у районі н.п.Розкішне фахівцями Центру із залученням особового складу та військової техніки (близько 50 одиниць) 2 АК проведено зйомки постановочного відео з відбиття нападу “української диверсійної групи”. До зйомок “результатів відбиття нападу української ДРГ” з представленням “захоплених трофеїв” залучались представники російських ЗМІ” – також повідомляють розвідники.