Національний банк, яким керує Кирило Шевченко, готує дуже затратну інформаційну кампанію, в рамках якої збирається вдвічі збільшити витрати на друковану інформаційну продукціюЯкщо раніше на це йшло 400-500 тис. грн, то зараз планують витратити одразу понад 888 тис. грн.

Інформація про масштабну  закупівлю  була опублікована на ProZorro 18 лютого.

У ній повідомляється про тендерну закупівлю Національним банком друку плакатів, сувенірних листівок, брошур та ліфлетів (двосторонній друк). У документах йдеться, що вона розрахована на п’ять інформаційних кампаній . Виробництво планується на постерах різного формату – від А4 до широкоформатного друку постерів для сітілайтів та білбордів.

Найбільше збираються замовити плакатів, яких має бути 59 видів, причому зовсім неясно, чому вони будуть присвячені. А всього друкованої продукції має бути стільки:

  • 27,84 тис. штук – плакати;
  • 3 тис. штук – сувенірні листівки для Музею грошей (лекції, тренінги);
  • 1,5 тис. штук – ліфлети для Музею грошей;
  • 500 штук – сувенірні листівки під заходи щодо фінансової грамотності;
  • 250 штук – брошури під заходи щодо фінансової грамотності.

На все це Національний банк має намір витратити 888,68 тис. грн.

Пропозиції підрядників на цей тендер прийматимуться до 9 березня, а аукціон планується на 10-ті.

До цього Національний банк витрачав на ці цілі в рази менше. Наприклад, у 2021 році на виготовлення різного роду друкованої продукції було витрачено 268,3 тис. грн та ще 242 тис. грн на друк та поштове розсилання інформаційних матеріалів. А 2020-го — лише трохи більше 400 тис. грн.