Чому неможливо зарядити ноутбук Lenovo?

На вашому ноутбуці Lenovo написано  “підключено, але не заряджається“? Не хвилюйтесь, ви не одні. І це не є складною проблемою для виправлення, і багато людей вирішили проблему наведеними нижче рішеннями.

Чому мій ноутбук Lenovo підключений до мережі, але не заряджається? Зазвичай несправність акумулятора призведе до проблеми. І якщо драйвер акумулятора відсутній або застарілий, ви не зможете зарядити свій ноутбук. У будь-якому випадку, ми допоможемо вам вирішити проблему підключеного ноутбука Lenovo, що не заряджається.

Виправлення 1. Вирішення проблем із апаратним забезпеченням

Коли ви виявили, що акумулятор вашого ноутбука підключений, але не заряджається, одним із перших кроків з усунення несправностей є перевірка несправності апаратного забезпечення та забезпечення належної роботи апаратних компонентів.

  1. Переконайтеся, що кабель живлення не пошкоджений. Якщо кабель не працює, ви не зможете зарядити.
  2. Поганий адаптер змінного струму може спричинити проблему із зарядкою акумулятора, навіть якщо ви підключили акумулятор. Тож ви можете спробувати інший блок живлиння, щоб перевірити, чи буде заряджатися чи ні, тільки при виборі не забудьте подивитися на характеристики, вони повинні збігатися з характеристиками на старій зарядці. Якщо там пошкоджена етикетка, можете перевірити на сайті zeto.ua, там ви можете шукати блоків живлення по моделі ноутбука.

Виправлення 2. Скидання живлення ноутбука

Якщо ваш Lenovo підключений до мережі, але не заряджається, ви також можете спробувати перезавантажити ноутбук, і цей спосіб працює для багатьох ноутбуків, у яких однакові проблеми. Ось що вам потрібно зробити:

  1. Вимкніть ноутбук.
  2. Від’єднайте зарядний пристрій (кабель живлення).
  3. Вийміть акумулятор із ноутбука.
  4. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 30 секунд, а потім відпустіть її.
  5. Вставте акумулятор і підключіть зарядний пристрій до ноутбука.
  6. Увімкніть ноутбук, і він повинен почати заряджатися зараз.
Читайте також:  Получить 300 грн за регистрацию в казино Slots city

Якщо це рішення не працює для вас, не хвилюйтеся. У нас є інші методи, які ви можете спробувати.

Виправлення 3. Оновіть драйвер акумулятора

Відсутній або застарілий драйвер акумулятора у вашому Lenovo також може спричинити проблему ноутбука, який не заряджається. Тому слід переконатися, що драйвер акумулятора оновлений, і оновити його, якщо ні.

Ви можете зайти на веб-сайт виробника, завантажити та встановити останню версію драйвера акумулятора.

Виправлення 4: Оновіть BIOS

BIOS розшифровується як “Базова система вводу-виводу”. Це програмне забезпечення, яке зберігається на невеликому чіпі пам’яті на материнській платі вашого ноутбука. BIOS використовується для виявлення та усунення несправностей апаратного забезпечення на вашому комп’ютері чи ноутбуці.

Якщо в налаштуваннях прошивки BIOS щось не так, можливо, у вас виникла проблема «підключено, але не заряджається». Тож ви можете спробувати оновити BIOS Lenovo, щоб вирішити проблему.

ВАЖЛИВО: Будьте особливо обережні щодо оновлення BIOS. Якщо ви помилитеся або відбудеться помилка, ваш ноутбук може стати непридатним для використання, і ви можете втратити свої дані. Тому завжди робіть резервні копії даних на ноутбуці перед оновленням BIOS ноутбука.

Щоб оновити BIOS, перейдіть на сторінку підтримки Lenovo і дозвольте їй виявити ваш ноутбук. Перейдіть на сторінку вашого продукту, потім перейдіть до Драйвер та програмне забезпечення > BIOS, а потім дотримуйтесь екранного майстра, щоб оновити BIOS для вашого ноутбука Lenovo.

Після оновлення спробуйте підключити зарядний пристрій ще раз і перевірте, чи не вирішує це проблему.

Якщо проблема з підключеною системою, яка не заряджається, не зникає, можливо, вам доведеться зв’язатися зі службою підтримки Lenovo, щоб її відремонтувати або замінити.

Виправлення 5. Перейдіть на Chromebook

Windows – це дуже стара технологія. Звичайно, Windows 10 є відносно новим, але це все ще лише остання ітерація десятиліть давньої операційної системи, розробленої на минулу епоху (до інтернету).

Читайте також:  Курсы IT - обучение Python и Front-end для украинцев

Тепер, коли у нас є інтернет, висока швидкість з’єднання, безкоштовне хмарне сховище та нескінченні веб-програми (такі як Gmail, Google Docs, Slack, Facebook, Dropbox та Spotify), весь спосіб роботи в Windows – за допомогою локально встановлених програм та локального файлу зберігання – повністю застаріле.

Чому це проблема? Тому що, коли ви постійно встановлюєте неконтрольовані сторонні програми, ви постійно відкриваєте двері вірусам та іншим шкідливим програмам. (І небезпечна система дозволів Windows ускладнює цю проблему.)

Плюс те, як Windows керує встановленим програмним та апаратним забезпеченням, завжди була проблемою. Якщо ваш ноутбук несподівано вимикається, або програма інсталює, видаляє або оновлює неправильно, ви можете отримати пошкодження “реєстру”. Ось чому ноутбук з Windows завжди гальмують і з часом стають нестабільними.

Крім того, оскільки все встановлено та збережено локально, не потрібно багато часу, перш ніж у вас закінчиться дисковий простір, і ваш диск стає фрагментованим, що робить все ще повільнішим та нестабільнішим.

Для більшості людей найпростіший спосіб вирішити проблеми Windows – це взагалі покинути Windows і перейти на швидшу, надійнішу, безпечнішу, простішу у використанні та дешевшу операційну систему.

ChromeOS схожий на Windows, але замість того, щоб встановлювати купу програм для електронної пошти, спілкування в чаті, перегляду інтернету, написання документів, проведення шкільних презентацій, створення електронних таблиць та іншого, що ви зазвичай робите на ноутбуці, ви використовуєте веб-програми. Вам взагалі нічого не потрібно встановлювати.

Це означає, що у вас немає проблем із вірусами та шкідливим програмним забезпеченням, а ваш комп’ютер з часом не гальмує або стає нестабільним. І це лише початок переваг.