Здоров’я являється найціннішим даром, який тільки може бути у людини. Якщо немає здоров’я, все інше відходить на другий план. При перших ознаках поганого самопочуття краще звертатися до спеціаліста, який визначить причину. Професійним експертом являється лікар ендокринолог у МЦ Родина який визначить, що вас турбує та назначить якісне та ефективне лікування.

Частіше за все, лікар-ендокринолог приймає пацієнтів після направлення від лікаря-терапевта чи сімейного. Перед візитом до лікаря-ендокринолога, вас можуть направити здати аналіз крові, провести додаткові обстеження. Не потрібно забувати, що на наявність захворювань впливають гени, вік, раціон та звички. З даною метою, лікар розпитує пацієнтів про спадковість, тому варто уточнити дану інформацію у рідних.

Випадки, коли варто звернутися до лікаря 

До ендокринолога пацієнта може скерувати лікар або ж можна записатися з власного бажання та ініціативи. Проконсультуватися у лікаря-ендокринолога варто у наступних випадках:

  • Якщо постійно втомлюєтеся без причини;
  • Відчувається загальна слабкість та ком у горлі;
  • Вага підвищується чи, навпаки, знижується;
  • Стаються часті запаморочення, суха шкіра;
  • Структура шкіри змінюється, можуть бути висипи;
  • Артеріальний тиск підвищується, серцебиття занадто швидке;
  • Збільшується щитовидна залоза та інше.

До лікаря можна записатися, якщо відчуваєте хоча б один з перелічених симптомів. Проведення діагностики та лікування повинні проводитися з високою точністю та швидкістю, щоб мати гарантію хорошого результату.

Записатися можна в нашому центрі. Варто зазначити, що сучасний медцентр Родина, являється найкращим вибором для тих, хто звик дбати про власне здоров’я та гарне самопочуття.

Чому варто обрати послуги від нашого медичного центра 

Звернутися до медичного центру «Родина» може кожен бажаючий. Щоб упевнитися, що це правильне рішення, варто розглянути переваги:

  • Використовується тільки сучасне обладнання. Інноваційні прилади для діагностики та лікування. Процес обстеження проводять з максимальною точністю та швидкістю;
  • Лікарі досвідчені та професійні, з точністю встановлюють діагноз. У лікарів є в наявності відповідна кваліфікація, ресурси, щоб можна було поставити діагноз правильно. Наша мережа створювалася для пацієнтів, тому вислухають вас з уважністю:
  • Турбуємося про кожного пацієнта, який звертається до нас. Команда лікарів працюють ефективно, роблять все для того, щоб надати допомогу, якої пацієнт потребує саме у цей час.
Читайте також:  Tesla делает всё возможное, чтобы отразить конкуренцию китайских автопроизводителей

У Львові є кілька відділень, щоб бажаючим було зручно знайти те, що знаходиться ближче. Завжди можна обрати саму ту локацію, що являється самою близькою від дому чи місця роботи. Ми завжди поруч з тими, хто бажає перевірити свій стан.