KillNet стверджує, що тимчасово зробив веб-сайти ФБР недоступними.

Проросійське хакерське угруповання взяло на себе відповідальність у понеділок за атаку типу «відмова в обслуговуванні» на веб-сайти ФБР, що стало останньою в серії неприємних атак, здійснених проти, здавалося б, примхливих глобальних цілей.

Групу, KillNet, широко класифікують як групу російських онлайн-злочинців із низьким рівнем загрози, які звернулися до хактивізму як противаги українському маршалінгу прокиївських хактивістів. У повідомленні, опублікованому на своєму каналі Telegram, KillNet поділився дописом із посиланнями, які нібито показують, що корпоративний портал правоохоронних органів ФБР недоступний. Компанія BetterCyber, яка займається сповіщеннями про порушення даних, повідомила у Twitter , що станом на середину понеділка веб-сайт був недоступний.

Публікація в Telegram — перехресна публікація іншої групи під назвою Radis, яка в біографії згадує «Команду KillNet» — також містить посилання з помилками підключення до сайту вакансій ФБР і порталу ресурсів правоохоронних органів.

Всі сайти доступні на даний момент.

Платформа LEEP ФБР надає правоохоронним органам і розвідувальним групам США веб-інструменти для розслідування та аналітичні ресурси. ФБР не відразу відповіло на запит про коментар.

Раніше цього місяця агентство заявило, що йому відомо про «проросійські хакерські групи, які використовують DDoS-атаки для націлювання на компанії критичної інфраструктури з обмеженим успіхом».

KillNet входить до групи російських кіберзлочинців, які відкрито присягнули на вірність Москві. Група, назва якої походить від інструменту, який можна використовувати для запуску DDoS-атак, перетворилася на кремлівських хактивістів.

З початку російського вторгнення в Україну KillNet активно набирає добровольців, часто організовуючи їх у різні загони з такими назвами, як «Кратос», «Райд» і «Заря», для проведення DDoS-атак проти західних країн, відповідно до загрози. моніторингова фірма Digital Shadows.

Читайте також:  Почему стоит выбрать клинкерную брусчатку от компании Terizo?

Минулого місяця група націлилася на веб-сайти кількох великих аеропортів США та тимчасово відключені веб-сайти урядів американських штатів. Раніше група намагалася зупинити онлайн-голосування на пісенному конкурсі Євробачення, яке проходило цього року в італійському місті Турин.