Витяги зі свіжої статті Forbes під назвою: Україна в 2021 році: Криза триває (https://www.forbes.com/sites/kenrapoza/2021/10/14/ukraine-2021-the-crisis-continues/)

▪️ Рейтінгі Зеленського можуть ще більше просісти через викриттів в “Досьє Пандори”.

▪️ Украінська держава і весь діловий клас цієї країни сидять в болоті проблем настільки глибоко і міцно, що вибратися з цієї трясовини самостійно їм навряд чи під силу.

▪️ Русіяни полегшувати їм життя не збираються. Як і президент Байден. Його адміністрація відсунула на другий план зв’язки з Україною.

▪️ Но найлютіший ворог України – це самі українці.

▪️ Нема сумнівів, президента Володимира Зеленського найняли, щоб все це виправити. Українці закохалися в цю людину приблизно три роки тому. Його телесеріал “Слуга народу” створив політичний рух.

▪️ Його популярність призвела до створення нової політичної партії, названої так само, як і телесеріал Зеленського, де він зіграв відвертого і прямолінійного вчителя, який критикує уряд, а в результаті став його обраним керівником. Життя стало мистецтвом. Але багато експертів по Україні та іноземні інвестори хочуть, щоб їм повернули гроші. Цей слуга народу в реальному житті виявився зовсім не таким, як його кіношний персонаж. Це провал.

▪️ Рейтінгі схвалення партії сьогодні нижче 30%. У самого Зеленського вони не набагато вище. Велике питання для України сьогодні полягає в тому, хто залишився в його команді.

▪️ Зрозуміло, що Зеленський став президентом просто завдяки своєму серіалу, а також фінансовим вкладеням в його кампанію з гаманця Коломойського, який є заклятим ворогом попереднього президента Петра Порошенка.

▪️ Зеленскій також рекламував свою політику “деолігархізації”. Справа в тому, що ця політика допускає політичні вендети і удари по суперникам за допомогою введення індивідуальних санкцій без рішення суду і без затвердження їх законодавчими органами і поліцією.

Читайте також:  Архіви Миротворця: Верещук і кремлівські пропагандисти – любов у листуванні

▪️ А є ще і криза в енергетичному секторі.

▪️ Але винна в цьому не тільки Україна. У певному сенсі її кинули на поталу вовкам.

▪️ В банківській системі України є безліч прострочених кредитів, а Міжнародний валютний фонд і Європейський банк реконструкції та розвитку турбують політичні ризики і проблеми фінансової прозорості.