Ніде правди діти, мене дуже здивувало сьогоднішнє повідомлення про різке падіння кількості діагностованих випадків зараження COVID-19 в Росії за останню добу. Відразу на 38%, з рекордних 6 060 виявлених вчора, до 4 268 за станом на сьогодні. Сказати, що це дуже дивні цифри – це не сказати нічого.

Але, можливо, Росії таки вдалося впоратися з поширенням епідемії і тепер коронавірус відступить? А можливо це все не більше ніж гра на публіку, заради того, щоб до 9 травня цифри по Коронавіруси фіктивно знизити до рівня, що дозволяє провести парад Перемоги.

Тим часом, одна тільки репетиція параду Перемоги, що проводилася по всій Росії з порушенням елементарних вимог індивідуального захисту, вже давно про себе дала знати.

Наприклад, минулого тижня, у 49 кадетів і викладачів Нахімовського військово-морського училища був діагностований коронавірус, а ще 155 знаходяться під наглядом. Причому мова йде про учасників репетиції параду Перемоги на Красній площі.

А буквально сьогодні стало відомо, що у 60 курсантів Військово-медичної академії в Санкт-Петербурзі діагностований COVID-19. Вони так само брали участь у підготовці до Параду Перемоги 9 травня.

Варто зазначити, що ще 14 квітня міноборони Росії припинило інформувати про випадки зараження коронавірусів в армії. Разом з тим, зараз по Росії ведеться будівництво 16 інфекційних центрів під патронатом МО РФ, а до прийому хворих коронавірусів підготували 32 військових госпіталю. Виникає питання: навіщо так багато?

Можливо, спливли за цей час випадки з зараженнями серед курсантів, це не більше ніж вершина айсберга. Основна ж маса цієї епідеміологічної брили ховається в темних водах російської пропаганди, і лише завдяки інсайда вдається встановити більш-менш реальну картину.

Читайте також:  У Львові відкрили Музей модернізму (ФОТО, ВІДЕО) -

Зокрема, в штабі ВДВ РФ відомо про 40 заражених офіцерів, серед яких генерали Холзаков і Волик. Аналогічна ситуація в Рязанському повітряно-десантному училищі. Коронавірус діагностований не менше ніж у 30 військовослужбовців 154-го комендантської Преображенського полку Московського гарнізону, який здійснює охорону Кремля.

І знову ж таки, це лише крупиці тієї інформації, що спливає, а який пласт, який нам не відомий? Та ж, авральна будівництво 16 інфекційних центрів і готовність 32 військових госпіталів це ніщо інше, як яскравий приклад реальних обставин в російській армії з коронавірусів.

Що тут ще можна сказати. Дорепетіровалісь, залишилося тільки отпобедобесіть. І явно штучне зменшення статистики веде до того, що отпобедобесіть таки вийде.