трамп скандал

Такі конференції проводяться досить рідко і лише в крайніх випадках.

Керівництво Республіканської партії США намітило проведення спеціальної конференції для обговорення ситуації, що склалася навколо партійного кандидата в президенти Дональда Трампа.

“На ранок понеділка, 10 жовтня, керівники Республіканської партії намітили проведення відеоконференції”, – повідомляє Associated Press.
Хоча в наявному в розпорядженні агентства листі, розісланому керівництвом партії, не згадується тема майбутньої конференції, “законодавці впевнені, що вона буде присвячена Трампу”.
Такі конференції проводяться досить рідко і лише в крайніх випадках, коли необхідно вирішити невідкладні і важливі питання, вказує АР.
Нагадаємо, керівники-республіканці і представники громадськості вимагають від Трампа зняти свою кандидатуру з виборів у зв’язку з тим, що він допускав у своїх попередніх інтерв’ю вульгарні висловлювання відносно жінок і своїх із ними відносин.

Раніше журналісти ідентифікували заміжню жінку, про свої невдалі домагання до якої у нецензурних виразах розповідав кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд ТрампНею виявилася відома журналістка і телеведуча Ненсі О’Делл, повідомляє Depo.ua з посиланням на АBC News.

Як пише видання ‘Access Hollywood’, сама Ненсі О’Делл прокоментувала непристойну промову мільярдера, зазначивши, що зобов’язана висловитися ‘як мати і жінка, яка тяжко працювала задля того аби її кар’єра відбулася’.

‘До біса політику. Я засмучена, що такі коментарі мають місце в нашому суспільстві. Коли я слухала їх учора, відчувала сильне розчарування від того, що можна так говорити про жінок’, – зазначила вона.

Журналістка наголосила, що такі ‘вульгарні слова’ не можна говорити ні про кого з людей, незалежно від їх статі.

Нагадаємо, що навколо Трампа не вщухають скандали, видання The Washington Post опублікувало аудіозапис 2005 року, на якому чутно, як Дональд Трамп обговорює із ведучим Біллі Бушем історію про те, як він домагався заміжньої жінки.

Читайте також:  Влада хоче заборонити соцмережі для військових, що приховати реальний стан справ в ООС

За даними ЗМІ, у Республіканській партії вже шукають можливості для заміни кандидатури Трампа на вибрах.