В останні роки кількість косметичних процедур зростає. Наприклад у 2018 році 17,7 мільйона американців пройшли хірургічні та малоінвазивні косметичні процедури. І хоча пандемія зупинила багато планових процедур, у 2020 році все ще було проведено 15,6 мільйона косметичних операцій.

Найпоширеніші жіночі пластичні операції – це збільшення, зменшення та підтяжка грудей; операції на повіках; підтяжка обличчя; ліпосакція; і зміна носа (ринопластика). Роман Левицький, пластичний хірург з Києва помітив зростання запитів на косметичні процедури обличчя.

Хоча існує багато нюансів пластичної хірургії, ці процедури мають і позитивні сторони зазначає доктор Левицький, бачилв, як багато клієнтів відчувають себе краще після процедур пластичної хірургії. “Клієнти повідомляли про підвищення довіри”

На ногах

Хірургія може бути приголомшливою говорить доктор Роман Левицький, хорошим вхідним пунктом для жінок, які розглядають косметичні зміни, можуть бути малоінвазивні процедури, такі як ботокс (ботулінічний токсин). “Кілька уколів в обличчя допомагає розгладити зморшки”. Ботокс, який триває три-чотири місяці, може зменшити появу зморшок, включаючи лінії нахмурення та посмішки, а також надає ефект підтяжки брів. Хоча деякі з цих методів лікування можна проводити в дерматологічних кабінетах, Роман Левицький зазначає, що в клініках пластичної хірургії є лікарі, які спеціалізуються і добре знають ці малоінвазивні варіанти. А нехірургічні процедури контурування тіла можуть зменшити жир за допомогою заморожування та радіочастотних хвиль. “Якщо у вас немає часу, необхідних для відновлення [після операції], або бюджету, ці процедури можуть стати чудовою альтернативою хірургії”, – пояснює пластичний хірург Левицький

Більш постійні варіанти

В останні роки у романа Левицького було багато запитів щодо підтяжки шиї та ліпосакції. Він також робв багато операцій на повіках. “Жінки навіть у свої 30-40 років скаржаться на втому, відчуття важких повік або відсутність чітко окреслених верхніх повік”, – говорить хірург. Для боротьби з обвислою шкірою люди обирають підтяжку обличчя, а іноді поєднують їх з підтяжками шиї або перенесенням жиру, де жир зі шлунка або стегон вводять у щоки для боротьби з віковою втратою об’єму.

Читайте також:  4 види кави в зернах: як вибрати

Жінки також змінюють форму свого носа і перетягують животик або ліпосакцію на цільові зони, такі як стегна. Доктор Левицький виконує багато подібних операцій. “Це, по суті, підтяжка живота, щоб підтягнути м’язи живота після вагітності та усунути в’ялість шкіри, що розвивається, і деякі розтяжки. Часто це робиться разом з підтяжкою грудей або збільшенням”, – сказав він.

Безпека + ефективність

Кожна процедура пластичної операції несе в собі ризики. “Серед поширених-інфекція, кровотеча, реакція на анестезію та можливість не виправдати ваших очікувань”,- зазначає пластичний хірург Роман Левицький  “Ваш хірург проведе оцінку, яка включає історію хвороби, фізичну та лабораторну роботу, щоб дати вам передопераційний дозвіл”, – пояснює Роман. Вони також обговорюватимуть будь -які конкретні ризики, пов’язані з вашим типом операції та вашим досвідом.

Шрами неминучі

Так, у вас будуть рубці. “Немає операцій без рубців”, – пояснив Левицький. Однак хірурги роблять все можливе, щоб проявити креативність у розміщенні рубців і надають інструкції щодо лікування та догляду за рубцями після операції.

Ваші очікування потрібно контролювати

Пластична хірургія може покращити певні особливості, але це не повний ремонт організму. роман Левицький каже, що такі процедури, як ліпосакція або підтягування живота, не замінюють схуднення . “Ви хочете бути близько своєї цільової ваги, перш ніж приступати до будь -якої важкої операції на тілі”, – пояснив він. “Якщо вам треба скинути 20 кг з того місця, де ви хочете, то ви отримаєте ці процедури і схуднете, у вас повториться все, що ви намагалися вирішити операцією – в’ялість шкіри, птоз молочної залози (обвисання) ), повторення речей, які ми намагалися посилити “. І не очікуйте, що вийдете з кабінету хірурга, схожий на вашу улюблену зірку. “Кожен, хто скаже вам, що може змусити вас виглядати як знаменитість, говорить не правду”, – попередив Левицький

Читайте також:  Роман Левицький – що таке пластична хірургія? Якими захворюваннями займається пластична хірургія?

Можливо, вам знадобиться більше операцій

“Навіть у кращих хірургів можуть виникнути ускладнення та зміни”, – сказав доктор Левицький. А деякі процедури можуть вимагати подальших заходів. “Ви повертаєте час назад, але не зупиняєте його. Це певна гра”. Отже, якщо ви, наприклад, підтягнете обличчя, мета полягає в тому, щоб ви виглядали на 10 років молодше. “Але багато людей повертаються на другу та третю підтяжку обличчя”, – пояснив він.

Вся справа в тому, щоб знайти правильного хірурга

Співпраця з компетентним хірургом і утримання від перевтоми процедур дасть вам найкращі шанси на позитивний досвід після операції. “Я відчуваю, що пластична хірургія стає не якісною, тому що багато людей роблять речі, які є небезпечними”, – сказав доктор Левицький. Наприклад, він зазначив, що 20% процедур пластичної хірургії не виконується сертифікованими пластичними хірургами, і наголосив на важливості знайти кваліфікованого хірурга, який би супроводжував вас.

“Знайдіть когось із перевіреним досвідом роботи, попросіть фотографії до і після, і переконайтеся, що цілі вашого хірурга відповідають вашим”, – сказав Роман Левицький