Розгляд апеляції на рішення по блокуванню українських новостних сайтів затягують

Час читання:1 Хвилин, 3 Секунд

Про це повідомляє Лабораторія цифрової безпеки:
“Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги на рішення Печерського районного суду міста Києва про блокування 19 інформаційних сайтів, серед яких blogs.korrespondent, Enigma, informator.news та інші, на 20 серпня, 15:00. Причина – до суду ще не доставлена справа.
Інтереси власника сайту enigma.ua Володимир Пасіка представляє адвокат Платформа прав людини прав людини, експерт Коаліція За вільний Інтернет / FreeNet Ukraine Coalition Олександр Бурмагін (Oleksandr Burmahin)

Нагадаємо, на думку юристів Лабораторії цифрової безпеки, ухвала суду про зобов’язання інтернет-провайдерів закрити доступ до веб-сайтів суперечить як чинному законодавству України, так і міжнародним стандартам у сфері захисту свободи вираження поглядів.”

19 українських новостних сайтів та блогерських платформ заблоковано по всій території України через ухвалу Печерського районного суду м. Києва скандальним суддєю Вовком С.В. від 23.07.2019 року № 757/38387/19-к стосовно кримінального провадження 12018060020001159.

Замовником (позивачем) називають посадовця нацполіції Євгена Шевцова та його дружину Альну Дегрік, причина – розслідування активістів стосовно корупційної діяльності Шевцова, які були опубліковані на заблокованих сайтах.

Лабораторії цифрової безпеки заявила, що ухвала суду про блокування 19 сайтів суперечить українському законодавству і міжнародному праву.

Також стало відомо, що прокурор, який ініціював блокування українських ЗМІ, зберігає готівкою десятки тисяч доларів.

Як повідомляють ЗМІ, одночасно з блокуванням інформаційних сайтів Шевцов здійсьнює переслідування та цькування журналістів.

0 0

Про автора

admin

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Читайте також:  Регионалка Ирина Бережная назвавшая Украину "УкроИГИЛом", пособница российских пропагандистов, продолжает свободно передвигатся по территории Украины.
Social profiles