Щоб м’які меблі були якісними і зручними, потрібно враховувати її призначення. Якщо ви плануєте використовувати диван для облаштування вітальні і буде використовуватися щодня, потрібно дуже ретельно вибирати модель. Дедалі частіше для щоденного використання вибирають розкладний диван. Він може використовуватися не тільки для відпочинку, а й для сну. В асортименті інтернет-магазину Kram-UA представлений широкий ряд моделей усіх типів диванів. Ви можете придбати як вже готовий диван, так і оформити індивідуальне виконання під замовлення. Консультанти магазину допоможуть зробити вам вибір тієї моделі, яка задовольнить всі ваші потреби. Детальніше за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/dyvany/.

Розглянемо переваги застосування сучасного розкладного дивана, як правильно його вибрати, на які технічні характеристики варто звернути увагу.

Переваги експлуатації

Дивани з механізмом, що трансформується, має масу позитивних сторін для щоденного застосування. Так, розкладний механізм має такі основні переваги використання:

  • Ергономічність. М’які меблі даного типу дозволяють створити практичні умови проживання навіть у невеликій квартирі. Як правило, моделі відрізняються компактністю та зручністю;
  • Функціональність. Моделі розкладних диванів ідеально підійдуть для невеликих приміщень, оскільки відрізняються функціональністю. М’які меблі можна використовувати як для відпочинку, так і для щоденного сну. Під час вибору моделі для сну потрібно перевірити якість механізму;
  • Привабливий вигляд. На сучасному ринку представлені моделі розкладних диванів із будь-яким дизайном. Можна вибрати класичне оформлення, сучасне, старовинне (бароко, рококо, ампір).

Основні правила вибору

Якщо ви вибираєте сучасний диван розкладного типу для постійного використання, то до покупки потрібно поставитися дуже уважно. Для цього варто використовувати такі поради:

  • Обов’язково вибирайте дивани середньої чи високої вартості. Не потрібно економити на покупці м’яких меблів, які експлуатуватимуться щодня. Як правило, дешеві вироби мають низький рівень міцності, у складі матеріалів виготовлення можуть бути шкідливі формальдегіди;
  • Вибирайте міцний каркас сучасних меблів. Якщо розкладний диван експлуатуватиметься щодня, потрібно вибирати каркас на основі МДФ або масиву дерева. Ця сировина відрізняється міцністю та надійністю;
  • Якість механізму. Якщо ви плануєте розкладати диван щодня, то механізм має бути перевіреним. Для облаштування ідеально підійдуть моделі з механізмом клік-кляк, книжка та єврокнижка. Вони відрізняються зручністю в експлуатації, не потрібне додаткове місце для трансформації механізму.
Читайте також:  Завалієв Артем Анатолійович - схеми чорного нотаріуса, мільйонера від Приватбанку