Одна з послуг, що найчастіше надаються фахівцями – розведення електрики в квартирі або в будинку. Що стосується квартирних робіт, то їх можна розглядати з двох ракурсів, тому що житло може бути абсолютно новим – первинне оздоблення, а можливо в експлуатації протягом досить великого проміжку часу. Особливо сумно справи зі старим фондом. Очевидно, що це позначається і на вартості послуг, що надаються, і різниця буде варіюватися в межах 20-40% від підсумкової суми. Які ж чинники впливають настільки широкий розкид цін?

Електромонтаж у квартирі новобудови

Електромонтаж у квартирі , яка знаходиться в будинку, що тільки-но зданому в експлуатацію, будується за такою схемою:

  • Складання проекту – проект складається фахівцями відповідно до потреб сім’ї, яка проживатиме у квартирі. Виходячи з цих потреб, можна порахувати кількість точок підключення, а також досить точно розрахувати передбачувані навантаження. Це в свою чергу дозволяє правильно вибрати електроустаткування: ПЗВ, дроти, розетки та вимикачі. Коли проект узгоджений, можна розпочинати його реалізацію. Це виключає ймовірність виникнення неузгодженості та незадоволення замовника
  • Монтаж пристроїв прийому та розподілу – це і лічильники, і щитки, і ПЗВ, і трансформатори чи стабілізатори
  • Розведення електрики в квартирі – власне – протягування дротів до точок підключення
  • Монтаж електрообладнання та пусконалагоджувальні роботи – встановлення розеток, вимикачів та інших елементів, запуск електромережі та тестування її працездатності
  • Заключна консультація – деякі рекомендації щодо експлуатації електромережі у майбутньому

Електромонтаж у квартирі вторинного ринку

У разі електромонтажних робіт у квартирі вторинного ринку додається кілька пунктів:

  • Демонтаж старої проводки та обладнання – цим не можна нехтувати, оскільки ті, що залишилися в стінах дроту, можуть не тільки ввести в оману тестуюче обладнання для виявлення прихованої проводки, але і стати причиною некоректної роботи нової електромережі.
  • Розведення електрики в квартирі за відсутності контурів заземлення – це може вимагати проведення додаткового контуру заземлення, якщо така можливість буде. Також додатково може знадобитися встановлення трансформатора або роботи в спільній електромережі будинку, оскільки деякі елементи старої проводки можуть бути небезпечними або непридатними.
Читайте також:  По криминальной империи Алены Шевцовой (Дегрик) наносится удар

Як ми працюємо

Фахівцями здійснюється електромонтаж у квартирі будь-якої площі з максимальною оперативністю. Це результат високої кваліфікації майстрів, наявності спеціального обладнання та інструменту, а також злагодженої роботи дружнього колективу. Вам не потрібно платити багато – все обладнання надається за пільговими цінами, а для кожного замовника призначені приємні знижки чи послуги.

Ще одна перевага – комплексність надання послуг. електромонтаж у квартирі – це лише мала частина з усього переліку виконуваних нами робіт. Ми працюємо і на промислових, комерційних об’єктах, виконуючи замовлення великих масштабів, але в той же час готові виїхати на заміну двох розеток у вас на кухні. Ми підключимо до високовольтної мережі ваш заміський будинок та здійснимо всі електромонтажні роботи, а також проконсультуємо вас з будь-яких питань, пов’язаних з електрикою. Телефонуйте – ми не підведемо!