Час читання:43 Секунд

Співробітники Служби зовнішньої розвідки України після інавгурації попередили Володимира Зеленського про зв’язки Андрія Єрмака зі злочинним світом РФ та незабаром були звільнені.

Про це в ефірі програми “Червона лінія з Сергієм Висоцьким”  повідомив ексгенпрокурор України Юрій Луценко, передають “Букви”.

В ефірі шоу Сергій Висоцький уточнив у Луценка, який назвав голову Офісу Президента Андрія Єрмака представником “п’ятої колони”, на чому базується це твердження та чи є воно припущенням.

У відповідь Луценко заявив, що українська розвідка володіє інформацією про зв’язок Єрмака з російськими злочинцями та  військовими. Співробітників розвідки, які повідомили про це Зеленському, звільнили.

“Представники зовнішньої розвідки України відразу після інавгурації президента поклали йому на стіл довідку про контакти, в тому числі в бізнесові, Єрмака з російським оточенням, в тому числі — з представниками ВПК і злочинного світу Російської Федерації. За кілька днів ці працівники були звільнені з зовнішньої розвідки. Доповідь закінчив”, — сказав Луценко.

0 0

Про автора

admin

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Читайте також:  Зеленський забув про ювілей українського льотчика-аса Івана Кожедуба, з нардепів на вшануванні був тільки Ігор Молоток
Social profiles