Семенченко Парасюк депутатська недоторканість

Відомий журналіст, активіст Майдану, службовець батальйону “Донбас” Дмитро Різниченко розповів як Костя Грішин (Семен Семенченко) будував свою політичну кар`єру за волонтерські кошти, в той час коли бійців Донбассу катували терористи. Про це Дмитро Різниченко повідомив на своїй сторінці у facebook:

“Я мовчав про Семена останні два роки, але зараз таки скажу, а потім знову надовго замовчу. Вважайте це останнім моїм словом про «блокаду» і її головного командира.

Коли я згадав, як Семен обійшовся зі своїми ж хлопцями, полоненими в оточенні 2014-го, як витрачав волонтерські гроші на власну передвиборчу кампанію, поки тих катували в підвалах Донецька, а тепер він кричить, що «блокада» організована заради полонених, за яких у нього болить серце, до мене в коментарі прийшла купа людей з однією тезою – «Не важливо, хто на чолі, важливо, що діло правильне». Або так – «Не важливо, що він робив в 2014-му, важливо, що він робить зараз».

Друзі, я був гранатометником в його батальйоні, а ви – ні. Я знаю те, чого ви не знаєте, я багато бачив, багато чув, чув те, що мені не призначалося, чув з різних джерел, які незалежно підтверджували одне одного, чув від людей, яким вірю більше, ніж собі. Я не слідчий, я не робив копій з документів і не фотографував докази. Але я і не сліпий, не глухий, і хай може псих, проте не повний ідіот. Я намагаюся робити висновки і вчитися на помилках.

Я свого часу пішов за людиною, яку навіть не знав в обличчя, на добру і страшну справу, по результатам якої Семен та його наближені стали депутатами, а решта батальйону – ви знаєте, що стало з рештою його батальйону. Спираючись на побачене, почуте і проаналізоване, я стверджую голосно і прилюдно, клянуся своїм іменем і всім для мене святим: Семен – шахрай, кидала, крадій, крикливий аферист, для якого люди – копійки.

Я зараз спостерігаю, як безліч хороших людей потягнулося на його «блокаду», як безліч хороших людей щиро вважають, ніби слова про Семена кидають тінь на них і на справу, за яку вони взялися. Вони порівнюють «блокаду» з Майданом.”

Ризниченко

Читайте також:
Александр Фельдман – базарный аферист и политический приспособленец

Читайте також:  СБУ викрила злочинне угруповання, що підробляло офіційні документи для бойовиків "ДНР"