Людям потрібна деяка вологість для оптимального функціонування, але надмірна вологість є проблемою. У той час як занадто низька вологість може спричинити певний дискомфорт, наприклад потріскані губи та тріщини на дерев’яних меблях, навпаки — надлишок вологи — може зробити ваш дім розсадником цвілі та цвілі. Осушувач повітря електричний може допомогти вам вирішити проблеми із зайвою вологістю.

Переваги використання осушувача

  • Зменшення випадків алергії для людей, чутливих до цвілі, цвілі та пилових кліщів
  • Пом’якшення проблем зі шкідниками; павуки, плотва, товстолобик, багатоніжки тяжіють до вологого середовища
  • Покращення комфорту шляхом усунення липкого, вологого повітря в кімнаті
  • Потенційно знижує рахунок за електроенергію, якщо ви використовуєте кондиціонер, оскільки це допомагає кондиціонеру працювати ефективніше
  • З осушувачем також стане легше прибирати ваш будинок. Вологість робить поверхні вологими, що спричиняє прилипання пилу до предметів, наприклад до стельових вентиляторів. Зменшення вологості запобігатиме накопиченню пилу.

Осушувач повітря в басейні

Закритий басейн, будь то вдома чи в готелі, спа-центрі чи тренажерному залі, може бути одним із найбільших задоволень у житті або вашим найстрашнішим кошмаром, залежно від того, наскільки добре ви контролюєте вологість у кімнаті. Діти та дорослі однаково люблять плескатися у воді та насолоджуватися безпекою, комфортом та зручністю внутрішньої обстановки будь-якої пори року. Однак критий басейн також має певну частку проблем і обов’язків для власника або оператора, і одна з них полягає в забезпеченні належного хімічного складу води в басейні, зберігаючи при цьому чисту та привабливу атмосферу.

Оскільки басейни є основним джерелом вологості, приміщення біля басейну можуть стати гарячими, вологими та незручними, якщо їх не контролювати. Неконтрольована вологість у повітрі може пошкодити вміст кімнати та вашу будівлю, спричинивши появу цвілі, цвілі та корозії. Основною функцією системи осушення кімнати для басейну є контроль вологості, таким чином захищаючи цілісність конструкції кімнати для басейну.

Читайте також:  Слотор – одно из топ онлайн казино на гривны

Важливість осушення кімнати з критим басейном

Використання вентиляції кімнати біля басейну часто недостатньо для контролю вологості, і це, як правило, дорого та неефективно, оскільки вам, можливо, доведеться попередньо нагрівати або охолоджувати підживлюване зовнішнє повітря, яке втягується залежно від клімату, у якому ви живете. Це може збільшити ваш рахунок за електроенергію і може навіть не запропонувати необхідний вам рівень осушення. Багато разів. Якщо ви живете у вологому кліматі, вентиляційна система приносить більше небажаної вологи, ніж ви намагаєтеся контролювати, посилюючи проблему.

Система осушення є єдиною перевіреною системою, яка:

Зменшить витрати на технічне обслуговування та ремонт басейну

Тепле, вологе та вологе середовище сприяє розвитку плісняви ​​та корозії. Бригаді прибиральників, можливо, доведеться працювати понаднормово, щоб контролювати терасу біля басейну та лаунж-зону, але ця цвіль також може потрапити в приміщення, які важко чистити, як-от система опалення, вентиляції та кондиціонування. Накопичення цвілі може знизити ефективність вашої системи або спричинити її поломку, збільшуючи витрати на обслуговування, ремонт і заміну. Неконтрольована цвіль може продовжувати рости, викликаючи затхлий нездоровий запах у басейні, що призводить до серйозної проблеми з цвіллю, яка потребує втручання спеціаліста.

Контролюйте пошкодження вологістю

З часом вологість може пошкодити ваші стіни, стелю, двері тощо. Відносна вологість повинна залишатися нижче 60%, щоб запобігти розвитку цвілі як очевидному, так і прихованому на стінах і стелі, що призведе до дорогого ремонту конструкції в кімнаті для басейну. Зрештою, це головна причина використовувати осушувач повітря в басейні: вам потрібно запобігти гниттю, іржі, корозії та пошкодженню фарби.

Зменшіть витрати на встановлення

Встановивши належну систему осушення, яка дозволяє контролювати вологість, температуру води в басейні та температуру повітря через одну систему повітроводів, ви можете зменшити витрати на установку систем опалення, вентиляції та кондиціонування.

Читайте також:  Новые жвания Портнова

Поліпшення якості повітря

Осушувачі оснащені повітряними фільтрами, які видаляють повітряний пил і деякі тверді частинки з повітря в кімнаті. Це особливо важливо для басейнів у готелях, школах, фітнес-центрах тощо. Контроль вологості в приміщенні покращує якість повітря, зменшуючи неприємні запахи від утворення цвілі та цвілі.