Вода є найбагатшим природним ресурсом на планеті. І оскільки його так багато, ви рідко про це думаєте. Тобто до тих пір, поки вам не доведеться з’ясувати, як прочистити труби. Кожна сантехніка у вашому домі може засмітитися. Подивіться, що є причиною засмічення дренажних труб, і як ви можете їх прочистити. Ящо у вас вже виникло засмічення каналізації ми радимо звернутить до компании https://krot-servis.com.ua/uk/avarijna-sluzhba-kanalizatsiyi/ КРОТ СЕРВІС.

Причини засмічення дренажу

Їжа та речовини, які не розкладаються, такі як волокниста їжа, яєчна шкаралупа та нехарчові продукти, разом із жиром і олією накопичуватимуться у ваших трубах і з часом створюватимуть засмічення у каналізації. Залишення засмічення дренажу без уваги може навіть призвести до залучення домашніх шкідників, таких як дренажні мухи , тому ви захочете швидко вирішити проблему із засміченням дренажу.

Крім того, волосся може змиватися в каналізацію під час душу або під час миття голови в раковині, спричиняючи засмічення зливних труб. Окрім миття голови, розчісування та стрижка над раковиною також призведуть до того, що каналізація заб’ється. Мило – ще один винуватець. Іноді мило саме по собі не є проблемою, але коли воно поєднується з волоссям та іншими речовинами, воно може утворюватися в тверді грудки, які закупорюють каналізацію. Але з іншого боку, багато традиційних шматків мила також містять жир або жир, і жоден з них не слід змивати в каналізацію.

Причиною засмічення дренажної труби також може бути те, що діти хочуть бачити, як їхні іграшки плавають у воді. Крім того, каналізація може бути засмічена через змивання надмірної кількості туалетного паперу або змивання паперових рушників, тампонів та інших предметів у комод.

Читайте також:  За перший рік роботи виторг інтернет-магазину IKEA в Україні перевищив 500 млн грн

Дренажні розчини

Цікаво, як промити дренажну трубу? Якщо у вас засмічена зливна труба, одним із варіантів є зігнута дротяна вішалка. «Використовуйте звичайну дротяну вішалку та розправляйте її якомога більше. Зігніть один кінець, щоб створити гачок, проштовхніть його крізь дренаж і починайте рибалити». Після того, як ви висмикуєте волосся та/або інші речовини, він рекомендує пропустити гарячу воду, щоб прочистити каналізацію.

Ще одним варіантом є поршень, але багато людей не знають, як ним правильно користуватися. Початкове занурення не повинно бути сильним. Ви намагаєтеся виштовхнути повітря з розтруба плунжера, але не хочете, щоб воно розбризкувалося, особливо якщо у вас дерев’яна підлога на кухні та у ванній кімнаті . Після того, як вода вийде, ви можете почати занурюватися з більшою силою, але переконайтеся, що поршень міцно стоїть на місці. Не здавайтеся, якщо ви не бачите прогресу після чотирьох-п’яти занурень. Може знадобитися більше десятка занурень під час очищення заблокованих труб, щоб побачити будь-які результати. Крім того, переконайтеся, що в унітазі достатньо води, щоб перекрити вантуз.

Ще одним рішенням для усунення забитих дренажних труб є харчова сода та оцет. Приготуйте суміш із 1/3 склянки харчової соди та 1/3 склянки оцту, яка буде шипіти, коли з’єднати. Негайно вилийте його в каналізацію, і шипіння допоможе розщепити бруд, волосся та бруд». Він рекомендує дати йому постояти протягом години — хоча він каже, що залишити його на ніч ще краще — а потім промити гарячою водою. Ви також можете спершу висипати суху харчову соду в каналізацію і залити її оцтом. Однак він каже, що кип’ятити воду – це, ймовірно, простіше. Закип’ятіть стільки води, скільки вміщує ваш чайник, і повільно вилийте її в каналізацію в два або три етапи, дозволяючи гарячій воді працювати протягом кількох секунд між кожним наливанням. Переконайтеся, що ваша раковина порожня, перш ніж спробувати це, і будьте надзвичайно обережні, поводячись з гарячою водою». Хімічні засоби для чищення каналізаційних каналів є ризикованим варіантом, оскільки ці хімікати не діють так швидко та можуть викликати корозію. Якщо ви не впевнені, що робити, або наведені вище рішення не спрацювали, зверніться до професіонала, який допоможе вам швидко й ефективніше прочистити каналізацію.

Читайте також:  Юлія Левчук - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS

Запобігання засміченню стоків

Якщо ваше волосся сильно випадає під час миття, скористайтеся проактивним підходом. Переконайтеся, що у вас є охоронець над зливом, щоб частіше ловити волосся», – рекомендує Джеймс. Ця порада діє незалежно від того, миєте ви голову під душем, раковиною чи купаєтеся у своїй улюбленій ванні . Незалежно від того, використовуєте ви посудомийну машину чи миєте посуд вручну, спочатку поскрібайте посуд над сміттєвим відром, щоб переконатися, що на ньому не залишилося їжі.

Ви також можете регулярно обслуговувати каналізацію, вливаючи в неї гарячу воду щотижня або виливши в каналізацію чашку оцту, давши йому постояти півгодини, а потім виливши в каналізацію дві літри гарячої води». Також доцільно регулярно перевіряти сантехніку вашого будинку на предмет протікання та засмічення, щоб уникнути аварійної ситуації, яка може коштувати більше витрат на ремонт

Суть

Якими б хорошими не були ваші прилади, всі сантехнічні прилади схильні до засмічення зливних труб. Серед деяких з головних винуватців – волосся, їжа, жир і олія, мило та іграшки для купання. Якщо ви виявите, що ваші труби накопичуються водою через неочищену трубу ми радимо заногутись до компании https://krot-servis.com.ua/uk/prochishhennya-zlivovoyi-kanalizatsiyi/ КРОТ СЕРВІС.